ISBN

9788320055672: Wydawnictwo

Format

89: https://woblink.com/ebook/hipoglikemia-waldemar-karnafel-124550u

Cena:


ISBN

9788363444211: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/-moja-zydowska-dusza-nie-obawia-sie-dnia-sadu-mordechaj-chaim-rumkowski-prawda-i-zmyslenie-monika-polit-125430u

Cena:


Czy nauka pogrzebała Boga?

Autor: John C Lennox

Czy nauka musi być w opozycji do religii? Czy ci. którzy wierzą. że świat został stworzony przez Boga. są naiwnymi głupcami? Odrzucający istnienie Boga naukowcy będą zawsze przywoływali swoje argumenty. pośród których nie ma miejsca na szaleństwo. jakim jest wiara. Zapatrzeni ślepo w prawa. prawdy. twierdzenia i reguły nie są skłonni dostrzec. że to właśnie wiara w odkrywanie niemożliwego i nieznanego jest fundamentem nauki. Bo czy ktokolwiek próbowałby odkrywać nieznane lądy. nie wierząc w to. że one istnieją? Ta książka opowiada o potędze ludzkiego rozumu. o jego niewyobrażalnych możliwościach. I o pokorze tych. którzy ufając nauce. nigdy nie przestali wierzyć.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 38.99


ISBN

9788366005068: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/nieodgadniony-pawel-lopatka-johnson-maureen-125249u

Cena:zdanie złożone podrzędnie okolicznikowe przyzwolenia, perska milosc, zachowania organizacyjne pdf, turbulence whitney g pdf, sprawa chrystusa recenzja, unscripted mj demarco, mieszkając z wrogiem pdf docer, jak zmieniła się polszczyzna na przestrzeni wieków, resident evil 1 poradnik, magdalena perkowska, grażyna gajewska, jan strękowski, srebrny chłopiec, siła perswazji, mamo chcę kupę…