Nekros

Autor: Ewa Domańska

Zagadnienie statusu martwego ciała/szczątków oraz postępowania z nim/i staje się obecnie coraz ważniejszym tematem dyskusji i etycznych dylematów ze względu na wykorzystywanie ciała jako rezerwuaru organów i jako materiału biologicznego (biopolityka). Duży wpływ na wzrost zainteresowania szczątkami mają także nasilające się problemy z zarządzaniem ciałami w przypadkach katastrof naturalnych. ataków terrorystycznych. masowych mordów i epidemii. Zagadnieniami tymi zajmuje się szybko rozwijająca się transdyscyplina badań określana jako „studia nad martwym ciałem” (dead body studies) i w jej właśnie ramach lokuje się Nekros. Autorka stawia tezę. że przyszłość myślenia o człowieku zależy między innymi od tego. jak przedstawiciele różnych dyscyplin poradzą sobie z przeformułowaniem rozumienia

59: https://woblink.com/ebook/praktyczna-analiza-powlamaniowa-adam-ziaja-31928u

Cena:


Modoterapia

Autor: Antonina Samecka

Ubrania opowiadają twoją historię. nawet kiedy milczysz. Decydują o tym. jak odbierają cię inni. ale przede wszystkim. jak ty odbierasz samą siebie. W tej książce znajdziesz prostą instrukcję obsługi mody. Dowiesz się. co zrobić. by ubrania dodawały ci pewności siebie. Jak ubranie wpływa na emocje? Czy ubrania mogą zmienić osobowość? Czy moda pomaga w osiąganiu celów? Odpowiadają między innymi Karolina Sulej („Wysokie Obcasy”). Maja Naskrętska („Pani”). Piotr Zachara (wieloletni naczelny magazynu „In Style”).

Wydawnictwo: Pascal

Cena: 34.9


ISBN

9788380871106: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/matchmaking-kto-co-dostaje-i-dlaczego-alvin-e-roth-32198u

Cena:pochodne zadania pdf, obudź się i zacznij żyć, zarządzanie przez wartości, infekcja tess gerritsen, sex z marta, 50 twarzy greya książka na telefon, salon prl, przepowiednia końca świata, logika matematyczna zadania, szkice kobiet, fale virginia woolf, ten obcy film lektura, eragon audiobook, empatia poradnik dla wrazliwych, fredro mąż i żona, frode granhus, wynagrodzenie autorskie, dziewczynka z parku pdf za darmo…