Córeczka

Autor: Anna Snoekstra

Kilka lat żyła na ulicy. Gdy pewnego dnia trafia na komisariat. wykorzystuje podobieństwo do zaginionej przed laty Rebeki Winter i przywłaszcza sobie jej tożsamość. Zaczyna odgrywać rolę kochającej córki i siostry. Śpi w łóżku Rebeki. nosi jej ubrania. żyje cudzym życiem. Jednak przy okazji odkrywa coraz więcej ponurych sekretów na pozór idealnej rodziny. Zbyt późno zrozumie. że nie tylko ona jest pozbawioną skrupułów oszustką. a zniknięcie Rebeki ma drugie dno. którego lepiej było nie poznawać.

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 19.99


Siostra naszego Boga

Autor: Paweł Zuchniewicz

„Byłaś dla mnie ogromną pomocą i oparciem.” – Karol Wojtyła

Hanna Chrzanowska była kobietą niezwykłą. Gdy umarła. tysiące krakowian żegnały ją ze łzami w oczach. a kondukt żałobny prowadził sam kardynał Karol Wojtyła. Kobieta o wielkim sercu. pielęgniarka. instruktorka. gotowa nieść pomoc tym. od których wszyscy odwracali wzrok – właśnie tym zachwyciła przyszłego papieża. Ich liczne listy świadczą o tym. że wspierali się wzajemnie aż do końca jej życiowej drogi. 

Życie mocno ją doświadczyło. W czasie wojny straciła ojca i brata. komunistyczne władze utrudniały jej pracę. a decydując się na całkowite oddanie potrzebującym. zrezygnowała z własnych wygód. Czuła się powołana do opieki nad najbardziej potrzebującymi. Przez lata uczy

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 19.9


ISBN

9788394711214: Wydawnictwo

Format

12: https://woblink.com/ebook/wiersze-zlego-czasu-jaroslaw-renk-29037u

Cena:


:

:

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 28120

https://woblink.com/ebook/mlot-edenu-ken-follett-zbigniew-a-krolicki-28120u

:

Cena:


Tiara i korona. tom 1

Autor: Teodor Jeske-Choiński

Druga połowa XI wieku. Południowe Niemcy. Alpy. północne Włochy i Kanossa. Apogeum sporu o władzę króla z… papieżem.

On – Bertold z Meersburga – doradca koronny. przyjaciel władcy. młody. odważny i lojalny rycerz. Ona – Judyta z Hohenau – pobożnie wychowana. skromna. śliczna. dzielna. przeznaczona w dzieciństwie na żonę Bertolda.

A pomiędzy nimi: podstępni pseudo-rycerze. niewola i upokorzenie. grzechy przeszłości. zbrojne potyczki i potężne walki licznych wojen. Jednak to nic w porównaniu z… papieską klątwą wykluczenia z Kościoła.

Jeske-Choiński w barwnej. epickiej opowieści kreśli dramatyczne losy bohaterów wplątanych w chyba największy konflikt średniowiecza – zmagania króla i przyszłeg

Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu

Cena: 24.9


ISBN

9788320052121: Wydawnictwo

Format

13: https://woblink.com/ebook/postepy-reumatologii-klinicznej-rozdzial-15-16-praca-zbiorowa-29321u

Cena:


Rok 1809. Powieść historyczna z epoki napoleońskiej

Autor: Wacław Gąsiorowski

„Rok 1809” Wacława Gąsiorowskiego stanowi kontynuację powieści „Huragan” tego samego autora. Opowiada o losach Tadeusza Zabielskiego. burmistrza małego miasteczka w zaborze austriackim. Tadeusz przypadkowo pozyskuje tajne informacje o planowanej inwazji austriackiej na ziemie Księstwa Warszawskiego i za wszelką cenę stara się uprzedzić władze. Te jednak nie dają mu wiary. Tadeusz wplątuje się w bardzo niebezpieczną sytuację.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Miasto gruzińskie w świetle europejskiej i orientalnej koncepcji urbanistycznej

Autor: Marika Pirveli

W studiach nad strukturą przestrzenną miast poczesne miejsce zajmuje badanie ich morfologii. czyli najogólniej mówiąc układu przestrzennego (rozplanowania). fizjonomii oraz genezy. W wielowiekowej historii miasto gruzińskie podlegało różnorodnym wpływom. głównie greckim. bizantyjskim oraz muzułmańskim. To one w decydującym stopniu ukształtowały jego oblicze. Niniejsza książka w sposób rzetelny i udokumentowany pokazuje. jak zmieniała się przestrzeń miast gruzińskich. jakie czynniki ją tworzyły i dekonstruowały. Wnosi też wiele interesujących poglądów na genezę i rozwój miast tej części świata. Autorka patrzy bowiem na miasto nie tylko jako geograf ekonomiczny czy też urbanista. lecz przede wszystkim jako geogr

Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu

Cena: 19.9


https://woblink.com/product-publication/download/29043/epub

1:

:

Cena:


Św.Teresa z Lisieux

Autor: Mary Windeatt-Fabyan

– Tatusiu. jak ma na imię ten dzidziuś? – zapytała jedna z córek państwa Martin. „Dzidziuś” to była Tereska. Ojciec nazywał ją swoją „królewną”. Otoczona miłością mamy. taty i czterech starszych sióstr. mogła wyrosnąć na bardzo rozpieszczoną dziewczynkę. Nie da się ukryć. że czasami złościła się i bywała niegrzeczna. Jednak Teresa wpadła na pewien pomysł: postanowiła. że zostanie świętą. Aby osiągnąć swój cel. będzie nieustannie kochać Boga i na wszystko. o co ją poprosi. zawsze odpowiadać „tak”. Czy to naprawdę spowoduje. że stanie się świętą? Czy ten sposób nie wydaje się zbyt łatwy? Czy nie zapomni o swoim postanowieniu. kiedy już dorośnie? Przed Tobą książka. która przedstawia jej dzieje. Opowiada o tym. jak w życiu Teresy w mi

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9fonetyka język polski, najwieksze katastrofy, mr president katy evans pdf, x przykazań, alicja w krainie czarów pdf, percy jackson 3 pdf, jak rowery mogą uratować świat, wzory umów gospodarczych, christina lauren szalona noc pdf, krzysztof stopka, czara ognia pdf, ladies man katy evans tłumaczenie, kołysanka z auschwitz pdf, ćwiczenia gramatyka angielski, cztery proste masaże pdf, książka zaczarowana zagroda tekst, paryż 1938, slownik jezyka polskiego pdf, lego harry potter 5-7 poradnik…