Hipoglikemia

Autor: Waldemar Karnafel

Hipoglikemia to najczęstsze powikłanie cukrzycy i najczęstsza przyczyna hospitalizacji. Stanowi bardzo poważny problem kliniczny i jest olbrzymią przeszkodą w osiągnięciu wyrównania metabolicznego cukrzycy.

Ze względu na poważne konsekwencje. z zagrożeniem życia chorego włącznie. należy poświęcić kwestiom zapobiegania hipoglikemii należytą uwagę przy podejmowaniu decyzji terapeutycznych. ustalaniu indywidualnych celów leczenia oraz edukacji pacjentów.

W monografii tej autorzy przedstawili aktualny stan wiedzy na temat patofizjologii. epidemiologii. obrazów klinicznych. leczenia i zapobiegania hipoglikemii zarówno u dorosłych jak i u dzieci i młodzieży.

Książka skierowana jest do lekarzy praktyków wszystkich specjal

69: https://woblink.com/ebook/maszyny-elektryczne-wzbudzane-magnesami-trwalymi-anne-lene-johnsen-124547u

Cena:


Więźniowie miłości

Autor: Grace Burrowes

Książę Christian Severn ma za sobą kilka strasznych lat we francuskiej niewoli. Przy życiu trzymało go jedynie pragnienie zemsty. Teraz jest wolny i gotowy wymierzyć swym wrogom własną sprawiedliwość.
Lecz spotkanie z hrabiną Gillian Greendale uświadamia mu. że są rzeczy ważniejsze niż zemsta…
Piękna Gillian ma za sobą kilka strasznych lat u boku brutalnego męża.
Spotkanie z Christianem budzi w niej zapomniane uczucia i nadzieję.
Lecz czy dwoje ludzi. którzy tyle wycierpieli. ma szanse na wspólną przyszłość? Zwłaszcza. że ktoś pragnie zniszczyć ich szczęście. I nie cofnie się przed niczym…

Wydawnictwo: Amber

Cena: 34.8


Sny chociaż mamy wspaniałe … Okupacyjne dzienniki Żydów z okolic Mińska Mazowieckiego

Autor: Adam Kamienny

Na książkę składają się cztery dzienniki. napisane przez dwóch mężczyzn i dwie kobiety z okolic Mińska Mazowieckiego. Łączy ich nie tylko pochodzenie z tej samej okolicy. wychowanie w religijnych domach i przywiązanie do tradycji – należą także do młodego pokolenia Żydów. pierwszego wychowanego w niepodległej Polsce. świadomego zarówno swojej żydowskości. jak i swoich praw obywatelskich. Kształcili się w polskich szkołach. angażowali się w działalność żydowskich organizacji młodzieżowych. byli świadomi narastającego w Polsce antysemityzmu. być może myśleli o emigracji. Mieli jednak liczne rodzeństwo. rodziców potrzebujących pomocy. byli związani ze swoim miasteczkiem. z żydowskim dziedzictwem i kult

:

Cena:


EPUB.MOBI

124580: 33

https://woblink.com/product-publication/download/124580/epub

:

Cena:zgloski, mikołajek i inne chłopaki, elle kennedy podbój pdf, obywatel orsona wellesa, funkcje finansow publicznych, łatwopalni agnieszka lingas-łoniewska, przywitaj się z królową, autocad 2013 pobierz, miasto bezkresnej nocy, ortografia dla dzieci ćwiczenia, głów, włóczęgi północy, figury geometryczne zadania, mobbing książki, uzupełnij zdania czasownikami w poprawnej formie, kajtkowe przygody postacie, bajki robotów pdf, greedfall solucja, the last days of the third age poradnik, słownik polsko koreański pdf, zespół sudeca, klasyfikacja budżetowa paragrafy 2019…