The Wheels of Chance

Autor: Herbert George Wells

This novel is a great document illustrating the anticipation of comings of the 20th century. This early H.G. Wells’ tale is about a 20 year old man who has a job as a Drapers Assistant. a job which he is probably too old for. Loaded with poor self esteem and a second class status. poor Mr. Hoopdriver takes a ten day holiday. On this holiday he falls for a young socialite named Jessie who is rebelling against her stepmother and society. She soon falls prey to a married man that had designs on compromising her but the hero Mr. Hoopdriver comes like a knight in shining armor. to her rescue. „The Wheels of Chance” – A Bicycling Idyll follows the adventures of a Drapers Assistant who. having brought an ancient bicycle. sets off on a 2 week tour of the countryside. And his world will never be the same again.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Lila

Autor: Cezary Andrzej Krajewski

Prawdziwa historia oparta na faktach. będąca dramatem wojennym. przedstawiająca wydarzenia z lat 1925–1945. obrazująca przełomowe momenty w dziejach narodu polskiego. Główną i tytułową bohaterką jest młoda dziewczyna (Lila) zmagająca się z rzeczywistością. w której się znalazła. Uczestniczka tajnych kompletów w zakresie szkoły średniej. W wieku szesnastu lat wstępuje w szeregi Podziemnego Państwa Polskiego – Armii Krajowej. W konspiracji od 1942 roku. Zaprzysiężona jako łączniczka AK. pseudonim „Lilka”.

Z Prologu

Cezary Krajewski – urodzony w Koszalinie w 1971 r. Autor scenariusza pełnometrażowego projektu oraz serialu fabularnego pod roboczymi tytułami „Lila”. ukazujących prawdziwą h

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 36


ISBN

9788394735654: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/faith-and-suffering-ireneusz-lukanowski-barbara-zielonka-30241u

Cena: Barbara Zielonka


Cykl krzyżacki (Tom 2). Aksamitny dotyk nocy

Autor: Dariusz Domagalski

Drugi tom cyklu krzyżackiego

‚WOJNA POLSKO-KRZYŻACKA I MISTYCZNA KABAŁA – POLSKA FANTASTYKA HISTORYCZNA. JAKIEJ JESZCZE NIE BYŁO!!!’ Robert J. Szmidt.

Jesień 1409 roku. Trwa rozejm między Królestwem Polskim a zakonem krzyżackim. Nim znów załopoczą chorągwie i znaki rodowe na polu bitwy. do akcji wkraczają dyplomaci i szpiedzy. Czasami o wyniku wojny rozstrzyga… sztylet skrytobójcy. Krzyżacy planują zamach na Władysława Jagiełłę i Witolda. Król Polski w przygranicznej twierdzy. wielki książę litewski zaś w Kieżmarku. wraz z garstką polskich rycerzy. musi się zmierzyć ze zdradą. Niebezpieczna gra wywiadów trwa…

W sprzedaży tom I cyklu krzyżackiego Delikatne uderzenie pioruna

:

Cena:


Biuro Podróży Samotnych Serc. Kierunek: Chile

Autor: Katy Colins

Georgia i Ben otrzymują zaskakującą propozycję: występ w reality show. w którym mogą wygrać duże pieniądze i zareklamować swoje Biuro Podróży Samotnych Serc. Muszą tylko jechać do Chile i – drobiazg! – pokonać kilka par uczestniczących w konkursie. Georgia ma wątpliwości. czy jest gotowa wystawiać związek z Benem na widok publiczny. Ale przecież mogą potraktować ten wyjazd jako długo wyczekiwany wspólny urlop. Czeka ich przygoda życia. Jednak na chilijskich pustkowiach i górskich szlakach ich związek zostanie poddany niejednej próbie. BRIDGET JONES Z PLECAKIEM ZNOWU W PODRÓŻY

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 19.99


Mikroekonomia

Autor: Tomasz Zalega

„Proponowany podręcznik spełnia wszelkie naukowe i merytoryczne standardy. jakich wymagamy od książek. Autor wykazał się tu pełnym profesjonalizmem i kompetencją…”.

prof. dr hab. Marek Garbicz (Szkoła Główna Handlowa)

„…książka ma charakter podręcznika akademickiego z zakresu mikroekonomii. przeznaczonego dla studentów uniwersyteckich studiów ekonomicznych […]

…nie odbiega od międzynarodowych standardów podręczników z zakresu ekonomii. zwłaszcza podręczników anglojęzycznych”.

prof. dr hab. Marek Rekowski (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu)

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

Cena: 50


Anty-Edyp

Autor: Gilles Deleuze

Anty-Edyp stał się pewnym stylem życia. sposobem bycia i myślenia. Jak nie stać się faszystą. nawet (czy wręcz szczególnie) wtedy. gdy ktoś uważa się za rewolucjonistę? Jak pozbyć się faszyzmu z naszej mowy i naszych czynów. z naszych serc i naszych przyjemności? Jak wytropić faszyzm. którym przesiąkło nasze zachowanie? Anty-Edyp jest Wstępem do Niefaszystowskiego Życia.

Michel Foucault

Gdy Anty-Edyp po raz pierwszy ukazał się we Francji. przez jednych został okrzyknięty arcydziełem. a przez innych heretyckim szaleństwem. W swojej najważniejszej książce Gilles Deleuze i Félix Guattari przeprowadzają błyskotliwą krytykę mieszczańskiego użytku z psychoanalizy i zarysowują projekt materialistycznej psychiatrii. dostarczając narzędzi pozwalających zrozumieć powiązanie chorób psychicznych i formacji

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 319.2


Smak strachu

Autor: Sarah Hilary

Komisarz Marnie Rome wraca w trzeciej odsłonie bestsellerowej i nagradzanej serii kryminalnej. 

Czy w mieście pełnym kamer można zniknąć bez śladu?

Młoda dziewczyna powoduje śmiertelny wypadek drogowy i rozpływa się w powietrzu. Jej tropem rusza zespół śledczy niezrównanej Marnie Rome. Uciekinierka trafia do mrocznego domu. w którym głową rodziny jest nieobliczalny Harm. dający schronienie także innym zagubionym nastolatkom. Czy jednak dach nad głową jest w stanie wynagrodzić im cierpienie doświadczane każdego dnia? Co stanie się. gdy komisarz Rome spróbuje zagrozić rodzinie psychopatycznego Harma?

Mroczna. pasjonująca i przejmująca książka. Tak się powinno pisać kryminały. Sarah Hilary szturmem zdobywa gatunek. Wojciech Chmielarz

Wydawnictwo: https://woblink.com/ebook/salomon-creed-izabela-matuszewska-simon-toyne-30411u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/30210/epub

1:

:

Cena:wojciech bęben, podstawy anatomii człowieka, marta staniszewska i obiecuję ci miłość, lee child jutro możesz zniknąć, gliniarz pdf, krysicki włodarski tom 2, książki religijne pdf, tragizm polityki mocarstw, edward wiszniowski, dmitry glukhovsky tekst, karol 4 luksemburski, tadeusz czekalski, kwiaty w pudełku karolina bednarz, jagna kaczanowska, kot czarownicy, remigiusz mróz hashtag pdf, b.a. paris na skraju załamania, czekając, frostpunk scenariusze, jak napisać wyjaśnienie wzór…