Urok Grace’ów

Autor: Laure Eve

„Widziałam. że nic i nikt nie stanie między Grace’ami. Głupotą byłoby próbować.” Pierwsza reguła w świecie magii Grace’ów mówi: jeśli bardzo. ale to bardzo czegoś pragniesz. to się wydarzy. Nieważne. za jaką cenę. W tym liceum rządzi rodzeństwo Grace’ów: Summer. Thalia i Fenrin. Między nimi a resztą świata istnieje nieprzekraczalny dystans; krążą plotki. że znają się na czarach. Cała szkoła desperacko pragnie znaleźć się w orbicie zainteresowań tej trójki. ale niewielu dostępuje tego zaszczytu. a jeśli już. to na krótko. River. nowa. samotna dziewczyna. także marzy o tym. by Grace’owie ją zauważyli. Nieokiełznana natura i tajemnicza aura rodzeństwa przyciągają ją jak magnes. Ona również chciałaby stać się częścią tej magii. Nikt się nie domyśla. że River także skrywa mroczny sekret. Co powstanie w wyniku połączenia takich osobowości… i mocy? I jak niszczycielskie się okaże? O tej historii wkrótce będą mówić wszyscy!

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 32.9


ISBN

9788380027190: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/polityka-zagraniczna-francji-po-zimnej-wojnie-stanislaw-parzymies-31252u

Cena:


Zarządzanie przedsiębiorstwem. Podręcznik akademicki

Autor: Eugeniusz Michalski

Nowoczesny podręcznik akademicki. dedykowany studentom uczelni ekonomicznych. w pełni dostosowany do programów nauczania takich przedmiotów. jak: zarządzanie. podstawy zarządzania. zarządzanie przedsiębiorstwem. planowanie i zarządzanie.

Autor w jasny i przystępny sposób wyjaśnia zawiłe kwestie związane z zarządzaniem przedsiębiorstwem. sięgając po przykłady zaczerpnięte z polskiej gospodarki. co pozwala czytelnikowi na lepsze zrozumienie praktycznego wykorzystania przedstawionych zagadnień. Dużą zaletą książki jest jej struktura. w której zostały wyodrębnione pytania i polecenia. kwestie dyskusyjne i studia przypadków. umożliwiające łatwe powtórzenie materiału.

Podręcznik jest podzie

59: https://woblink.com/ebook/milosc-na-odleglosc-formy-zycia-w-epoce-globalnej-ulrich-beck-31197u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/31282/epub

1:

:

Cena:melancholia kępiński, 5 minut dla kręgosłupa, jan wilkans, test władca lewawu, techniki zapamiętywania książka, zwiadowcy 10, trup na plaży, tomasz kanty, bajki terapeutyczne molicka pdf, kordek onkologia pdf, batman arkham asylum solucja, tajemnice zbrodni, katarzyna miller instrukcja obsługi faceta chomikuj, tomb raider 3 solucja, david icke iluzja percepcji pdf, tybald, brian tracy nie tłumacz się działaj, śmierć nie istnieje, ryzyko elle kennedy pdf, słownik języków obcych, majesty poradnik, cykl metona…