Wieczny las.

Autor: Stoszek Justyna

Ta książka powstała z miłości do drzew.

Chociaż nasza egzystencja jest zależna od lasów. paradoksalnie jesteśmy dla nich największym zagrożeniem. Rośliny od wieków o nas dbały. lecz dziś to my musimy zadbać o nie. pozostawiając im wolną przestrzeń. w którą nie będziemy ingerować.

Justyna Stoszek. twórczyni żywych rzeźb FOREST FOREVER. to artystka. prekursorka roślinnych instalacji w szkle. Swoje serce oddaje lasom i naturze. Zwraca uwagę na symbiozę. w jakiej żyjemy z roślinami.

W tej książce opowiada historie ludzi. dla których Puszcza Białowieska. las mazurski i las beskidzki są nie tylko miejscem zamieszkania. ale całym życiem. Spójrz na las ich oczami. wsłuchaj się z nimi w szum drzew…

Edycja specjalna. W środku ilustracje autorki do oprawienia!

:

Cena:


ISBN

9788380882447: Wydawnictwo

Format

23.7: https://woblink.com/ebook/kreatywnosc-jezykowa-w-reklamie-bartlomiej-ciesla-katarzyna-burska-katarzyna-jachimowska-barbara-kudra-139958u

Cena: Katarzyna Burska


Boskie zwierzęta

Autor: Szymon Hołownia

Czy zwierzęta idą do nieba. a jeśli tak. to gdzie są. gdy my jesteśmy w czyśćcu? Czy jedzenie mięsa w poniedziałek. wtorek. środę. czwartek. sobotę i niedzielę to grzech i dlaczego? A co z rybami?

Rolnicy. ekolodzy. myśliwi i księża: jak poukładać na nowo nasze relacje z resztą Stworzenia?

Nowa książka Szymona Hołowni. przyjaciela dwóch cudownych psów: Grafita i Żelki. zaskakuje. inspiruje i odkrywa prawdziwą miłość. wierność i uczciwość boskich zwierząt.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 31.99


Rosyjska medycyna ludowa do A do Z. Bezpieczne i skuteczne metody uzdrawiania codziennych dolegliwości

Autor: Natalja Aleksandrowna Nowikowa

Jedna książka na wiele dolegliwości

 

Znajdziesz w niej zbiór najskuteczniejszych przepisów odnoszących się do ponad siedemdziesięciu powszechnie występujących dolegliwości codziennych. Zostały one pogrupowane według obszarów ciała. narządów oraz zespołów chorób. Tego rodzaju podział służy zwiększeniu przejrzystości tej książki.

 

Sekrety szeptuch ujawnione!

 

Poza tradycyjnymi sposobami uzdrawiania różnych dolegliwości Autorka prezentuje również techniki eliminowania schorzeń z sukcesami wykorzystywane przez szeptuchy. Teraz Ty również dowiesz się. czym jest zamawianie bólu nóg. nauczysz się eliminować kurzajki za pomocą zwyczajnego ziemniaka

27.2: https://woblink.com/ebook/mesko-zenska-harmonia-energetyczna-onifade-hanna-139898u

Cena:


Inżynierowie Niepodległej

Autor: Andrzej Goworski

11 listopada 1918 roku Polska po ponad stu latach niewoli powróciła na mapę polityczną Europy. Zazwyczaj podkreśla się trud znanych polityków. dowódców i żołnierzy. którzy walczyli na różnych polach bitew I wojny światowej. Często nie pamięta się jednak o wszystkich tych. którzy dzięki swej aktywności i zaradności przez cały okres zaborów przyczyniali się do rozwoju polskich ziem: kulturalnego. społecznego czy gospodarczego. którzy – nawet jeśli nie dożyli niepodległej Polski – byli jej prawdziwymi inżynierami.

Kim byli bohaterowie tej książki – inżynierowie Niepodległej? W XIX i na początku XX w. wielu Polaków trafiało w głąb Cesarstwa Rosyjskiego: w efekcie poboru do wojska. jako zesłańcy skazani za udział w powstaniach lub za dział

109: https://woblink.com/ebook/bol-przewlekly-wojciech-leppert-mikolaj-majkowicz-139412u

Cena: Mikołaj Majkowicz


https://woblink.com/product-publication/download/141193/epub

1:

:

Cena:


Tyson. Żelazna ambicja

Autor: Mike Tyson

Nowe oblicze Bestii! Mike Tyson powraca z nową książką!

Duet Mike Tyson i Larry Sloman powraca!

„Właśnie patrzymy na przyszłego mistrza świata w wadze ciężkiej” – powiedział. kiedy po raz pierwszy ujrzał go na ringu. Mike Tyson miał zaledwie 13 lat. za sobą rozboje. włamania i kradzieże. Gdyby nie on. podzieliłby los kolegów z Brooklynu. którzy ginęli w młodym wieku lub na długie lata trafiali za kraty.

Cus D’Amato odmienił życie Mike’a. Zakradał się w nocy do jego pokoju i szeptał. że zostanie mistrzem. Stosował hipnozę. przekonywał. że nie ma lepszego od Tysona. a przed walką mówił: „Chciałbym. żebyś połamał mu żebra”. Wszystko po to. by zaszczepić w Mike’u gen czempiona. I stworzyć Bestię. która będzie siała postrach wśród rywali. jeszcze

30: https://woblink.com/ebook/ziemia-jalowa-magdalena-okraska-138568u

Cena:


ISBN

9788381192873: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/adler-tajemnica-zamku-bazina-merriday-marta

Cena: 7.99


ISBN

9788365979391: Wydawnictwo

Format

45: https://woblink.com/ebook/mrowka-w-sloiku-michal-jagiello-agnieszka-knyt-zerebcowa-polina-139626u

Cena:krzyżacy opracowanie pdf, czesław bywalec, spellforce 2 władca smoków poradnik, grzeszny doktor, obudź w sobie olbrzyma pdf pobierz, brunon holyst, olga gromyko rok szczura, angielskie słówka pdf, hovind, jakub ćwiek stróże, marketing polityczny pdf, opowiadania borowskiego audiobook, sztuka uwodzenia samantha young pdf…