ISBN

9788324046669: Wydawnictwo

Format

26.99: https://woblink.com/ebook/drollercaster-dwa-swiaty-milton-zyje-michal-poznanski-30324u

Cena:


Coaching odczarowany

Autor: Robert Grzybek

Możesz nic nie wiedzieć o coachingu. a i tak ta książka cię zachwyci i wzruszy. Ale jeśli chcesz się czegoś o coachingu dowiedzieć. to jest to źródło doskonałe. w zasadzie trzy książki w jednej. W poszczególnych rozdziałach autor z rzadko spotykanym dystansem i humorem dzieli się swoją ekspercką wiedzą na temat coachingu sprzedawców. executive coachingu oraz stosowania stylu coachingowego przez menedżerów w codziennej praktyce biznesowej.

Jest tu i fabularna historia. i opis różnych zastosowań coachingu biznesie. Narzędzia. schematy komunikacyjne. podpowiedzi i anegdoty. Autor podchodzi do coachingu w sposób wnikliwy. bezstronny i sceptyczny i – odzierając go z odium magii i złych emocji – pokazuje jego racjonalne i skuteczne oblicze. Dociekliwy czytelnik znajdzie tu krótką historię coachin

32: https://woblink.com/ebook/rozneglizowane-iva-prochazkova-30413u

Cena:


Diamentowa góra

Autor: Cecily Wong

EGZOTYCZNA PODRÓŻ OD CHIN DO HAWAJÓW Z BAGAŻEM W POSTACI OKRUTNEJ KLĄTWY

Oto opowieść zgłębiająca losy czterech pokoleń zamożnego klanu.

Na początku XIX-tego wieku. Frank Leong. bajecznie bogaty przedsiębiorca opuszcza Chiny. zostawiając swoją działalność i z całą rodziną udaje się na wyspę Oʻahu. Za nimi ciągnie się starożytne przekleństwo. Legenda głosi. że każdy człowiek na ziemi jest przeznaczony konkretnej osobie. Kiedy para dobierze się niewłaściwie. los może płatać okrutne figle. Pasmo błędów popełnianych przez poszczególne osoby pozostawia skazy na dziejach rodziny.

Po dwudziestu latach na wyspę przychodzi przełomowy list z niezwykłym wyznaniem. które zatrzęsło światem całego rodu.

To zapierająca dech w piersiach i niezwykle potężna

39.36: https://woblink.com/ebook/miecz-bogdan-kross-30390u

Cena:


Florenckie lato

Autor: Judith Lennox

Porywający romans pełen sekretów. zdrady i pasji…

Siostry Tessa i Frederica Nicolson spędzają ostatnie beztroskie lato 1933 roku w pięknej Villi Millefiore w pobliżu Florencji. Cztery lata później włoskie wakacje są jedynie dalekim wspomnieniem. a Tessa. jako wzięta modelka. korzysta z uroków londyńskiego życia. Nieprzewidywalna i impulsywna. uważa. że miłość jest jedynie pasjonującą grą. dopóki namiętny romans z żonatym mężczyzną nie doprowadzi do tragicznych konsekwencji. Gdy jej dotychczasowe życie legnie w gruzach. Tessa powróci do Florencji. by leczyć udręczone serce. Stęskniona za siostrą Frederica decyduje się na wyjazd do Włoch. Przeżywa tam niebezpieczne chwile. a pewne przypadkowe spotkanie na zawsze zmienia jej życie. Losy sióstr komplikuje wybuch II wojny światowej. Walk

:

Cena: 28.99


ISBN

9788301186272: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/psychologiczne-aspekty-menopauzy-eleonora-bielawska-batorowicz-30646u

Cena:nagroda kapuścińskiego 2019, michio kaku hiperprzestrzeń, english for medicine, violetta skrzypulec plinta, 365 obiadów lucyna ćwierczakiewiczowa, chór w kościele, piotruś pan audiobook, dr mosley, intj-t zawody, bieguni tokarczuk pdf, syberia 2 solucja, pedagogika jako nauka, głotowo sanktuarium, marek zaremba hashimoto, vi keeland naga prawda, praktyczny kurs języka angielskiego pawlikowska pdf, marcin ryszkiewicz, melchior wańkowicz rodzina, grupy fokusowe, trupia glowka…