Dramat w Meksyku. Un drame au Mexique

Autor: Jules Verne

Książka w dwóch wersjach językowych: polskiej i francuskiej. Version bilingue: polonaise et française. Dramat w Meksyku. Un drame au Mexique. Pierwsze okręty marynarki meksykańskiej. Les Premiers Navires de la marine mexicaine. / Książka opowiada o tym w jaki sposób. w sposób pełen dramatyzmu. powstał zalążek floty wojennej Meksyku. który wybił się na niepodległość i wypowiedział posłuszeństwo Hiszpanii. Było to wydarzenie bardzo dramatyczne. a główni aktorzy tegoż wydarzenia nie osiągnęli celu. jaki im przyświecał. kiedy zdradzili Hiszpanię i popłynęli do Meksyku. / En octobre 1825. une mutinerie éclate à bord de deux navires espagnols. Elle est menée par le lieutenant Martinez et le gabier José. Leur but est de livrer ces navires au gouvernement mexicain. qui n’en possède encor

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 29.9


Masaż niemowląt i nie tylko. czyli jak się cieszyć rodzicielstwem dzień po dniu

Autor: Magdalena Fabritius

Masaż niemowląt od dawna stosowany w krajach Dalekiego Wschodu zyskuje coraz bardziej na popularności także na Zachodzie. Jego legendarną skuteczność potwierdzają liczne badania naukowe. Jeśli chcesz pomóc swojemu maluszkowi lepiej się rozwijać czy przynieść mu ulgę przy wielu dolegliwościach – spróbuj masażu. Pomoże on także w budowaniu głębokich i pełnych miłości relacji z Twoim dzieckiem. Potraktuj tę książkę jako inspirację. a masaż jako wspaniałą formę przekazania miłości poprzez czuły dotyk. możliwość spędzenia czasu z dzieckiem i okazję do wspaniałej zabawy. Zaufaj swojej intuicji. Uwierz. że jesteś najwspanialszym rodzicem dla swojej pociechy. Spójrz na rodzicielstwo z przymrużeniem oka. wyluzuj i ciesz się masażem. Zrelaksuj się. uśmiechnij i pomyśl sobie. że zaraz się nauczysz prostych technik wyjątkowego kontaktu z twoim maleństwem. które przyniosą wam obojgu tyle rozmaitych korzyści. Nie wymagaj od siebie zbyt wiele. Daj wam obojgu trochę czasu na naukę. skup się na czystej przyjemności i ciesz się każdą chwilą ze swoim szkrabem. Magdalena Fabritius – psycholog. trener i instruktor masażu niemowlęcego. Autorka bloga Pozytywne Rodzicielstwo. Prowadzi kursy masażu i warsztaty dla rodziców. pisze artykuły dla portali internetowych. Zainspirowana własnym macierzyństwem i swoją kobiecością pomaga kobietom odnaleźć balans pomiędzy rodzicielstwem i własnymi potrzebami. Prywatnie żona francuskiego męża i mama dwójki dzieci.

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 28


Ostatnia noc w Tremore Beach

Autor: Mikel Santiago

Thriller psychologiczny na miarę Stephena Kinga                                                                                                                                                              Peter Harper jest słynnym kompozytorem muzyki filmowej. Po niedawnym rozwodzie przeżywa niemoc twórczą. W poszukiwaniu spokoju i weny wynajmuje dom na pięknej i mało uczęszczanej plaży w Irlandii.     Pewnej nocy podczas potężnej nawałnicy Peter zostaje porażony piorunem. Po kilku dniach od wypadku zaczyna mieć niepokojąco realne wizje. Ich bohaterami są dzieci. które przyjechały spędzić z nim wakacje. zaprzyjaźnione małżeństwo z sąsiedztwa

26.99: https://woblink.com/ebook/bezwstydny-mortdecai-a-kysz-zjawo-nieczysta-kyril-bonfiglioli-magdalena-slysz-19436u

Cena:


Szlifibruki i flâneurzy. Figura ulicy w literaturze polskiej po 1918 roku

Autor: Artur Nowaczewski

Panorama niemal stu lat polskiej literatury oglądanej z perspektywy ulicy. Swój przegląd literackich ulic autor opiera na trzech najważniejszych datach w historii najnowszej: 1918–1944–1989. dążąc do swoistej syntezy stulecia. Nie ogranicza się jednak do mimetycznego spojrzenia na ulicę. ale traktuje ją jako przestrzeń. w której konkret przenika się z porządkiem symbolicznym. a przestrzeń publiczna nakłada się na przestrzenie prywatne i uintymnione. Taki sposób lektury – skromny. „uliczny”. a jednocześnie szeroki. bo obejmujący prawie cały miniony wiek – pozwala przyjrzeć się nie tylko poszczególnym fenomenom literackim. ale i długofalowym przemianom zachodzącym w polskiej literaturze.

Wydawnictw:

Cena:nieodpowiednia dziewczyna pdf, nieoficjalny przewodnik konstruktora lego technic, polskie złudzenia narodowe, fińskie dzieci uczą się najlepiej pdf, małgorzata michel, piotr jarzemski, michalda, chemia ogólna pdf, intryga książka, pamiętnik czarnego noska, czasy angielskie w pigułce pdf, dary anioła 4 pdf, e booki, akademia bardów, wstrząsnął, nie-boska komedia, anna martuszewska, mikroekonomia varian, niekradzione, dopełniacz saksoński angielski ćwiczenia…