ISBN

9788364523946: Wydawnictwo

Format

36.9: https://woblink.com/ebook/-wawskie14-jakub-pawelek-32065u

Cena:


ISBN

9788375618020: Wydawnictwo

Format

44.9: https://woblink.com/ebook/spolka-komandytowa-monika-nieradka-bernaciak-joanna-rodek-kietlinska-benedykt-dominik-rubak-32153u

Cena: Joanna Rodek-Kietlińska


Nieobecna

Autor: Sheena Kamal

Gotowa narazićżycie dla córki. której nigdy nie chciała urodzić. Nora chce być niewidzialna. Mieszka nielegalnie w cudzej piwnicy i nie ma przyjaciół. Ucieka przed przeszłością. doznała zbyt wiele zła i niewyobrażalnego okrucieństwa. by komukolwiek zaufać. Jeden telefon zmusza ją do wyjścia z ukrycia. Nora rusza na poszukiwanie zaginionej córki. którą piętnaście lat temu oddała do adopcji kilka minut po porodzie. Wpada na ślad rozgałęzionego spisku. odkrywa też. kto przed laty odarł ją z godności i skazał na śmierć. Decyduje się na samotną walkę z wpływowymi ludźmi. którzy stoją ponad prawem. 

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 19.99stefan płażek, heszen psychologia stresu pdf, michał szurek, a41 centurion, żołnierz rzymski, marsz śmierci auschwitz, terroryzm xxi wieku, archipelag gułag mobi, czarna loteria tess gerritsen, dziecko ulicy, sprzedajesz, św emeryk, symbol wolnomularstwa, sadowski biologiczne mechanizmy zachowania się ludzi i zwierząt, artur zygmuntowicz, sprawdziany klasa 2 szkoła podstawowa, uwikłani chandler, rozdarte serce pdf…