Uśmiech

Autor: Cezary Harasimowicz

Tekla jest naburmuszona i smutna. Po śmierci mamy. uśmiech całkiem zniknął z jej twarzy. Dziewczynka mierzy się z zalewającym ją smutkiem. gdy w jej życie wkracza tajemnicza Pani z Bilboardu. Od tej chwili rozpoczyna się pełna zwrotów akcji. nieco szalona i niezwykła przygoda Tekli.

„Uśmiech” to opowieść o przezwyciężaniu trudów i smutków. o poszukiwaniu szczęścia. To także historia. która uczy. że każdy dzień jest szansą na odnalezienie uśmiechu. tego prawdziwego. 

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 20.9


Malta

Autor: Bartosz Sadulski

Malta

Podróże jasne jak słońce!

Wyspa z architekturą przywodzącą na myśl starożytny Rzym. potężne fortyfikacje. skaliste wybrzeże. liczne jaskinie i pieczary wydrążone w klifach. sielankowe porty i gościnni mieszkańcy – Malta to idealne miejsce na wakacje. Przewodnik Pascal Holiday podpowie. co warto zobaczyć. które plaże są najpiękniejsze i gdzie spróbować lokalnych specjałów. Z jego pomocą odkryjesz tę wyspę dla siebie. I będzie to urlop doskonały!

Wydawnictwo: Pascal

Cena: 19.9


ISBN

9788365482624: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/kirkhammer-wojciech-ryszard-karolak-30462u

Cena:


Zapiski podglądacza

Autor: Gay Talese

Gay Talese. dziennikarz i autor książek o życiu seksualnym Amerykanów. dostaje tajemniczy list. Właściciel motelu w Kolorado wyjawia w nim. że od lat podgląda życie intymne swoich gości i zapisuje wnioski z obserwacji. Podglądacz namawia Talese’a. żeby skorzystał z jego dzienników przy pisaniu kolejnej książki. Zaintrygowany dziennikarz leci do Kolorado. by potwierdzić prawdziwość tej niesłychanej historii. Po lekturze obszernych zapisków podglądacza stwierdza. że doskonale dokumentują one. jak zmieniały się seksualne zachowania Amerykanów. Jednak Talese nie upublicznia dzienników. ponieważ ich autor chce pozostać anonimowy. Dzisiaj. 35 lat później. Gerald Foos zdecydował się ujawnić swoją tożsamość. a Gay Talese napisał o nim fascynującą książkę. która pozwala czytelnikowi zajrzeć tam. gdzie nigdy nie miałby szans dotrzeć. 

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 28.99


ISBN

9788364447952: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/rozwoj-czasopism-regionalistycznych-w-wielkopolsce-po-1989-roku-ryszard-kowalczyk-30917u

Cena:prus antek, akademia platona, jakub bączek książki, książki mafia romans, rozczep wargi, słownik psychologiczny, szachor sefer, pierwsza konstytucja usa, logopedia teoria zaburzeń mowy pdf, robert reszke, słowotwórstwo język angielski, darksiders 3 poradnik, ortografia test, 365 dni epub, korespondencja po niemiecku, idiomy angielskie pdf, humor z zeszytów szkolnych, katarzyna targosz, róża i cierń, maria malczewski pdf…