To nie tak

Autor: Weronika Wierzchowska

Kiedy jest nam tylko dobrze. to nie zawsze dobrze… 

Blanka jest toksykologiem zatrudnionym w firmie wykonującej ekspertyzy sądowe i kryminalistyczne. Jej życie osobiste wali się w gruzy – zostaje porzucona przez wieloletniego partnera. który w dodatku jest jej szefem. Katastrofa w związku pociąga zatem za sobą także drastyczne zmiany w pracy. Blanka trafia do nowego działu. gdzie musi podjąć współpracę z co prawda przystojnym. ale ekscentrycznym Patrykiem. I kiedy wydaje się. że w spokoju może odzyskiwać równowagę psychiczną. na horyzoncie pojawia się trzech mężczyzn wprowadzających w jej życie jeszcze większy zamęt. Blanka nawet nie przypuszcza. że moment przełomowy dopiero nastąpi…
Przewrotna opowieść o zawrotnej fortunie. potrzebie kochania i niezwykłych zrządzeniach losu.

Weronika Wierzchowska – z urodzenia mieszczka. przez długie lata zatrudniona w wielkiej korporacji jako chemiczka. Niedawno przerwała karierę. zrzuciła 30 kilogramów i wyprowadziła się na wieś. Obecnie zawodowo związana z malutką firmą kosmetyczną. Chwile niezajęte wymyślaniem i wytwarzaniem kremów. żeli i serum odmładzających poświęca córce. domowemu kucharzeniu oraz grzebaniu w starych książkach. które bardzo kocha. Zamiłowanie do dawnych historii i wymyślania własnych próbuje połączyć. tworząc opowieści o życiu kobiet: tych współczesnych i tych żyjących w dawnych czasach.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28


Femme fatale

Autor: Kazimierz Kyrcz Jr

Planowaliście randkę w ciemno? Wyjazd za granicę? A może popełnienie rytualnego samobójstwa? Lektura opowieści grozy Kazimierza Kyrcza Jr zebranych w Femme fatale skutecznie odwiedzie was od robienia tego rodzaju głupot. Znajdziecie tu piętnaście barwnych historii. w których groza często miesza się z groteską. a bywa. że i z czystą. rozbrajającą komedią. Do tego. przy całej tematycznej różnorodności tekstów. nie mamy tu do czynienia z jakąś bezładną zbieraniną. ale z dobrze przemyślaną układanką. która po uzupełnieniu ostatniej luki. ukazuje nam fascynujący obraz współczesnego świata. Przejaskrawiony. owszem – ale tylko o tyle. ile jest to niezbędne. żebyśmy zaczęli zauważać otaczające nas absurdy.

Bartłomiej Paszylk

Wydawnictwo: Forma

Cena:


ISBN

9788328705715: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/ironia-losu-katarzyna-misiolek-28423u

Cena:


Chemistry Theory of Machines

Autor: Witold M. Lewandowski

This book encompasses the essential range of information on technical aspects of mechanical design. It was written primarily for the students and staff of chemistry faculties of technical universities. yet it may also be utilized by everyone. who ether would like to try or already enjoys designing. but cannot take advantage of typical stress & machine construction handbooks. These handbooks often require familiarity with the concepts of mechanics and higher mathematics. mastery of which is gained after graduating from technical universities.

A short study of material strength contained within is limited only to the basic. statically determinable cases and singular loads. Emphasis has been put on explaining various types of stresses and differences in their

99: https://woblink.com/ebook/edukacja-zdrowotna-barbara-rybaltowska-28832u

Cena:nauka rysowania dla dzieci książka, pustostany książka, wenus w futrze książka, strategie podatkowe, mały ksiąze pdf, dobrosław kot, literatura kobieca polska, lua programowanie, przyczyny i skutki wielkiego kryzysu gospodarczego, libra ebook, 365 dni audiobook za darmo, balet ktory niszczy, anna wendorff, freud wstęp do psycho, andrzej osiecki, lepsza, książki dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, jak napisac wyjasnienie…