ISBN

9788373778030: Wydawnictwo

Format

39.3: https://woblink.com/ebook/kwantowy-kod-uzdrawiania-prosta-technika-zmiany-swiadomosci-sandra-anne-taylor-136186u

Cena:


Lecznicze rośliny dziko rosnące. Najskuteczniejsze rośliny w domowej apteczce

Autor: J.J. Pursell

Coraz więcej ludzi jest zainteresowanych wykorzystaniem możliwości leków roślinnych. stanowiących alternatywę dla chemicznych odpowiedników. Autorka wprowadzi Cię w świat roślin o właściwościach terapeutycznych. w przystępny i zrozumiały sposób wyjaśniając ich działanie oraz zasady bezpiecznego stosowania lekarstw ziołowych. Znajdziesz tu szczegółowe instrukcje jak samodzielnie przygotowywać herbaty. nalewki. kompresy oraz maści lecznicze na wiele dolegliwości. Poznasz również podstawy funkcjonowania najważniejszych układów w ciele i wpływ preparatów roślinnych na poszczególne organy. Bez względu na to. czy masz problemy z mięśniami. huśtawką nastrojów czy zwykłym przeziębieniem. troska o własne zdrowie i dobre samopoczucie zaczyna się tu

24.2: https://woblink.com/ebook/noni-polinezyjski-sekret-zdrowia-zarzycka-renata-136717u

Cena:


Życie. które pokochasz. Jak zawsze czuć się dobrze

Autor: Wynne Abby

Szamańska psychoterapeutka i uzdrowicielka energetyczna zdradza najskuteczniejsze metody. dzięki którym możesz wziąć pełną odpowiedzialność za własne samopoczucie. Dzięki prostym wyjaśnieniom i praktycznym ćwiczeniom podniesiesz poziom samoświadomości i nauczysz się aktywnie pracować ze swoim sercem. umysłem oraz duszą w celu wykreowania transformacyjnych zmian. Uwolnisz się od fizycznego bólu i wykształcisz poczucie bycia obecnym w teraźniejszości. Dowiesz się jak uzdrowić swoje relacje. stworzyć silniejsze granice. uwolnić się od stresu i niepokoju oraz osiągnąć nowy poziom wibracyjnego zdrowia. Stworzysz wokół siebie zdrowsze środowisko oraz wykorzystasz swój pełen potencjał i stworzysz życie. które kochasz. Sprawdź. jak cudownie mieć się dobrze!

24.2: https://woblink.com/ebook/rozmowy-z-hinduskim-mistrzem-zrodlo-twojej-metamorfozy-agnieszka-kawula-136194u

Cena:


Uzdrawianie komórkowe. Odkryj prawdziwą naturę choroby i odzyskaj zdrowie

Autor: Wren Barbara

Autorka na przestrzeni 35 lat poszukiwała odpowiedzi na pytanie kim naprawdę jesteśmy i jak działa nasze ciało. Opracowała techniki uzdrawiania i odnowy biologicznej oraz nowe podejście do odżywiania. Udowadnia. że kontakt z własną wewnętrzną mądrością stanowi jedyną prawdziwą drogę do osiągnięcia szczęścia i równowagi w życiu. W książce opisuje trzy etapy kuracji. które mają za zadanie całkowicie przywrócić zdrowie. Podkreśla znaczenie wody dla ciała oraz metod Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Poznasz też sposoby oczyszczania organów wewnętrznych i przywracania równowagi hormonalnej oraz pH organizmu. Nauczysz się otwierać ścieżki energetyczne wewnątrz ciała. abyś mógł połączyć się ze swoją wewnętrzną mądrością. Poznaj na

https://woblink.com/product-publication/download/136166/epub: 1

Cena:


Wanda Rutkiewicz

Autor: Elżbieta Sieradzińska

Jedna z najsłynniejszych himalaistek świata. Pierwsza Polka i Europejka na Evereście. pierwsza kobieta. która zdobyła K2. Wanda Rutkiewicz.

Postać wybitna. i kłopotliwa. Budziła skrajne emocje: uwielbienie i nienawiść. podziw i niechęć. zazdrość i troskę. fascynację i rozczarowanie. Uparta. ambitna i ekstremalnie wymagająca wobec siebie i innych. Szła konsekwentnie przez życie. które wypełniały na przemian euforia i tragedie. sukcesy i porażki. sława i pomówienia. Za swoją obsesyjną miłość do gór zapłaciła cenę najwyższą: samotnością wśród ludzi za życia i pozostaniem w ukochanych Himalajach na zawsze. W jej życiu blask wtapiał się w mrok. a z mroku zawsze wyłaniał się kolejny szczyt. Jeszcze jeden.

Elżbieta Sieradzińska wykonała tytaniczną pracę:

39.3: https://woblink.com/ebook/olej-magnezowy-bezpieczne-terapie-srodkiem-o-najwyzszej-przyswajalnosci-hamann-brigitte-136758u

Cena:


Piękno i zamęt

Autor: Weronika Kulesza

22-letni Sober jest byłym wokalistą zespołu The Beat. Po dwukrotnym morderstwie ucieka i zaszywa się na przedmieściach Londynu. Zaczyna wieść spokojne życie cichego psychopaty mordującego nocą w pobliskich ruinach krematorium. Sober wyznaje prawo: jeśli mam żyć na tym świecie. to przynajmniej tak. jak chcę. I tak jest. Nikt się go nie czepia. wszyscy dawno zostawili go w spokoju. Nikt jednak nie przestał się go bać. Obłąkaniec. psychiczny. nienormalny – tak widzą go sąsiedzi. Ale on dobrze wie. że ludzie są głupi i lubią wymyślać najróżniejsze bzdety wyssane z palca. Bo Sober jest wyjątkowy. jedyny w swoim rodzaju. uzdolniony artystycznie i świadomy swojej wartości. Gdy pewnego dnia naprzeciwko jego domu wprowadza się tajemnicza dziewczyna. która mogłaby zostać jego bratnią duszą. c

:

Cena:warto być przyzwoitym bartoszewski, www pzwl pl, pustynna włócznia audiobook, gorący rytm pdf, jerzy koch, będziesz na to patrzył, noc bez gwiazd, bracia slater damien pdf chomikuj, dieta w chorobach autoimmunologicznych pdf, łowcy szpiegów, nietypowa matka polka chomikuj, barbara bokus, nie tylko mózg, marianna sztyma, mała księżniczka pdf, fizyka w rysunkach, piotr stankiewicz, biologia test gimnazjalny, behawiorysta pdf…