ISBN

9788380533905: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/negatyw-klaudiusz-szymanczak-124503u

Cena:


Prognozuj – kto kliknie. kupi. skłamie lub umrze

Autor: Eric Siegel

PRZETŁUMACZONA NA 9 JĘZYKÓW

WYKORZYSTYWANA W PONAD 30 UNIWERSYTETACH

W tej wciągającej. fascynującej i zaskakująco przystępnej książce Eric Siegel. wiodący ekspert w dziedzinie analizy prognostycznej. pokazuje. w jaki sposób to działa i jak codziennie wpływa na życie każdego z nas.

Takie kształtujące trendy organizacje jak Chase. Facebook. Google. Hillary for America. HP. IBM. Match.com. Netflix. NSA. Pfizer. Target i Uber wykorzystują potencjał wielkich zbiorów danych. by prognozować ludzkie zachowania; także i twoje.

Dlaczego? Dlatego. że analiza prognostyczna przekształca branże i w znaczący sposób wpływa na to. co dzieje się na świecie. Przeczytaj tę książkę. aby się dowiedzieć. jak ograniczać ryzyko. zwiększać

44.9: https://woblink.com/ebook/po-pierwsze-zysk-mike-michalowicz-124539u

Cena:


Piękno z pól i łąk

Autor: Katarzyna Enerlich

Piękno z pól i łąk to książka przesycona zapachem ziół. pasją ich zbierania i przetwarzania oraz praktyką uważności nad tygielkiem pełnym olejów i aromatów.

To nie tylko zbiór przepisów na naturalne kosmetyki. ale również okazja do spotkania z osobami. które na drodze pełnej naturalnych ziół i składników odnalazły istotę swojego życia.

To zapiski z domowej alchemii. której może nauczyć się każdy. i zachęta do tego. by codziennie poznać coś nowego. bo dopiero wtedy życie ma sens. Autorka zaraża zielarskim entuzjazmem i zachęca do własnych eksperymentów. twierdząc. że wiele z potrzebnych składników mamy w domu. nie wiedząc nawet o tym. że możemy z nich produkować kosmetyki.

 Prostota tych zapisków zdumiewa. Im mniej. tym więcej.

24.9: https://woblink.com/ebook/tanczac-na-czubkach-palcow-gabriela-anna-kantor-124534u

Cena:


Tak będzie prościej

Autor: Przemysław Semczuk

To nie tylko kryminał! To powieść społeczna o tym. jak młoda jest nasza poprawność polityczna. – Marcin Wroński

W 1993 roku zabójstwo przewodnika sudeckiego Tadeusza Stecia jest sensacją. Cała Jelenia Góra plotkuje o skarbach. które zgromadził. i o przyjaźni z zamordowanym byłym premierem Piotrem Jaroszewiczem. Dla policji kluczem do sprawy jest jednak homoseksualizm ofiary. Tymczasem dochodzi do kolejnych zagadkowych morderstw. a śledztwo prowadzi w góry. do karkonoskich schronisk i tropem przemytników na przejścia graniczne. Czy w grę wchodzi przemyt. a może powiązania z Jaroszewiczem. tajne archiwa i złoto. które Niemcy wywieźli z Wrocławia w ostatnich dniach wojny? Gdy podejrzanego udaje się w końcu namierzyć w środowisku homoseksualistów. wtedy okazuje się. że…

Osnuta na faktach powieść doskonale ukazuje też społeczną rzeczywistość czasów przemiany ustrojowej. kiedy to milicja z dnia na dzień stała się policją. dawni funkcjonariusze służb bezpieczeństwa nadal mieli wiele do powiedzenia. a zwykli ludzie starali się znaleźć swoje miejsce w nowym systemie.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 30.9


S.U.M.O. (Shut up. Move on) Zamknij się i idź dalej!

Autor: Paul McGee

MOTYWACJA

SUMO to skrót od „Shut Up. Move On” – zamknij się i idź dalej. Wszyscy pragniemy sukcesu i radości – niestety nie zawsze je osiągamy nich. Czy przyszło ci kiedyś do głowy. że może ci w tym przeszkadzać twoje własne nastawienie?

SUMO pokazuje. że to. jak myślisz. ma istotny wpływ na to. jak toczy się twoje życie. Pokazuje. że biorąc odpowiedzialność za swoje życie. możesz wykorzystać swój potencjał. chwytać okazje. cieszyć się związkami. odnosić sukcesy w pracy i z pozytywnym nastawieniem reagować na przeciwności.

SUMO zachęca. byś szczerze patrzył na swoje życie i pamiętał. że nigdy nie jest za późno na zmiany. Wszyscy możemy zrzucić koszulki ofiary. wypracować owocne myślenie i przestać

:

Cena:


KPA Komentarz – Kodeks Postępowania Administracyjnego

Autor: Dr Maciej J. Nowak

Najaktualniejszy na rynku i najbardziej praktyczny komentarz do przepisów Kodeksu postępowania administracyjnego.

Zawiera kompleksowe omówienie przebiegu postępowania administracyjnego przed organami administracji publicznej. w tym postępowania w sprawie skarg i wniosków oraz wydawania zaświadczeń. Ponadto wyjaśnia kwestie związane z udziałem prokuratora w postępowaniu administracyjnym. jak również regulacje szczególne w sprawach ubezpieczeń społecznych. opłat i kosztów postępowania oraz dotyczące nakładania administracyjnych kar pieniężnych. Omawia także zasady europejskiej współpracy administracyjnej.

Autorzy w sposób przystępny przedstawiają najważniejsze problemy procedury administracyjnej. uwzględniając stanowisko doktryny oraz wieloletnie orz

:

Cena:


ISBN

9788324048632: Wydawnictwo

Format

31.99: https://woblink.com/ebook/maszkaron-pustkowiak-patrycja-125230u

Cena:stanisław urbańczyk, trening mózgu pdf, socjologia giddens pdf, najlepsze sagi fantasy, biblioteka internetowa libra, panzers faza 1, anatomia głowy i szyi pdf, świętoszek streszczenie szczegółowe pdf, komuniźmie, jedz. mała księga szybkich dań, konflikt na ukrainie opis krótki, yoram friedman, i buk, karolcia maria kruger pdf, andrzej syska szafrański, dziennik witold gombrowicz…