Moje Jezioro Fallen Leaf

Autor: Jacek Potok

Wyjazd Marka i Ani na wymarzony urlop nad jeziorem Fallen Leaf. krwawy koszmar. nawiedzający sny dziewczyny i tajemnicze zatonięcie. którego świadkiem jest chłopak. zapoczątkowują lawinę nieprzewidywalnych. wydarzeń. Jak puzzle układają się one w metafizyczną układankę. w której mały motel gdzieś w Stanach. porośnięta tropikalną roślinnością posesja bossa kartelu narkotykowego i gra-labirynt w lesie pod Łodzią tworzą jeden sekretny świat. Spajająca go nić osnuwa się wokół Marka…

A może to on trzyma kłębek?

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 32


Biramond

Autor: Krzysztof Bonk

Dalsze części cyklu Pendorum V – IX opowiadają historię z perspektywy syna Anrei. który przybywa na kontynent swej matki. aby wypełnić jej przepowiednię. Jednak już na początku drogi napotyka on tajemniczą. niemą niewolnicę i od tego momentu jego misja coraz bardziej się komplikuje. Z kolei nad Pendorum zbierają się ciemne chmury. oto przybywają tu dawni. gniewni i krwawi Bogowie żądni jedynie pomsty i władzy.

Części V – IX można czytać bez znajomości wcześniejszych części cyklu.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 5


ISBN

9788324047093: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/transformersi-agata-jakobczak-129987u

Cena:


ISBN

9788301197407: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/zageszczanie-gruntow-metoda-mikrowybuchow-eugeniusz-dembicki-133361u

Cena:


Dwadzieścia lewów albo śmierć

Autor: Karl-Markus Gauß

Karl Markus Gauss po raz kolejny rusza w drogę po Europie. wybierając rzadziej uczęszczane ścieżki i mniej tłoczne bulwary. Przemierza je bez pośpiechu. z uwagą patrzy na świat i dostrzega nie tylko postaci z pomników i zabytkowe gmachy. ale także bohaterów drugiego planu i ich zagmatwane historie.

W Mołdawii. najbiedniejszym kraju w Europie. w którym wszystkie banknoty są tej samej wielkości. koloru i ukazują twarz tego samego człowieka. zaraźliwa okazuje się nie tylko serdeczność. ale również „mołdawska tęsknota”. W Bułgarii Gauss znajduje kraj całkiem inny od tego. który znamy z folderów biur podróży i starych widokówek.

Na ulicach i placach Zagrzebia zaintrygowany obserwuje grę pamięci i zapomnienia. która z roku na rok coraz silniej naznacza narodową kulturę Chorwacji. I wreszcie Wojwodina. niegdyś Europa w pigułce. wieloetniczna i wielokulturowa. To najbardziej osobista z czterech podróży. wyprawa w głąb historii. również tej bardzo prywatnej. śladami urodzonych tu rodziców pisarza.

Gauss to wybitny znawca Europy Środkowej. błyskotliwy erudyta. ciekawski wędrowiec. Nikt nie potrafi z taką czułością. zrozumieniem i wnikliwością pisać o naszej targanej sprzecznościami. ciekawej. ale skomplikowanej przecież części świata.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 26.9


:

Wydawnictwo: Amber

Cena: 34.8


ISBN

9788394746971: Wydawnictwo

Format

0: https://woblink.com/ebook/bloggerzy-kreowanie-wizerunku-barbara-celinska-133342u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/129998/epub

1:

:

Cena:tajemnice xx wieku, dobry troll, dobre wnętrze magazyn, tajemniczy ogród tekst pdf, tacet a mortuis, sokratyzm, jarr, technologia transportu kolejowego, botanika szweykowscy pdf, uwarunkowania ekonomiczne, mirosław maliński, moc słowa, kompendium wiedzy o żywności żywieniu i zdrowiu pdf, jonathan auxier, lucyfer pdf, podstawy dietetyki książka pdf, spieszczenie, wyobraźnia w tekstach kultury, podstawy pielęgniarstwa psychiatrycznego wilczek-rużyczka pdf, dieta antymiażdżycowa…