Działalność spółki z o.o. w uchwałach wspólników

Autor: Adam Sroga

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością podejmuje decyzje przez swoje organy: zarząd. zgromadzenie wspólników. radę nadzorczą i komisję rewizyjną. Kto jednak konkretnie podejmuje decyzje i w jakiej formie? Przystępnie i kompleksowo wyjaśnia tę kwestię niniejsza publikacja.

Najważniejsze kompetencje w spółce są przypisane zgromadzeniu wspólników. To ono decyduje. w jaki sposób podzielić wypracowany zysk lub pokryć straty. wybiera lub odwołuje członków organów spółki oraz wyraża zgodę na podjęcie działań w newralgicznych dla spółki kwestiach. Decyzje w tych i licznych innych sprawach wspólnicy podejmują w formie uchwał. Kompetencje uchwałodawcze przysługują w określonych sprawach także zarządowi – jako organowi repre

24.9: https://woblink.com/ebook/sebastian-sara-ney-137857u

Cena:


Nie igraj z pożądaniem

Autor: Sabrina Jeffries

Tropiąc szulera odpowiedzialnego za śmierć brata. panna Delia Trevor spędza całe dnie na przyjęciach i balach. noce zaś w klubach karcianych dla dżentelmenów. Jej sprytne przebranie nie zdoła jednak zwieść słynnego rozpustnika Warrena Corry. markiza Knightord. Mężczyzna szantażuje Delię. grożąc. że wyjawi jej sekret rodzinie i znajomym. Panna Trevor zrobi wszystko. by uchronić swą tajemnicę. nawet jeśli wymaga to niebezpiecznej zabawy w kotka i myszkę z bystrym. przystojnym markizem. 

Książki tej autorki – napisane z wdziękiem. dowcipne. charakteryzujące się zręcznie skonstruowaną akcją. wyrazistymi postaciami i błyskotliwymi dialogami od lat regularnie pojawiają się na amerykańskich listach bestsellerów

Wy: 1

Cena:


Działalność Żandarmerii Wojskowej Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej w systemie bezpieczeństwa państwa w latach 1999–2018

Autor: Marceli Herman

Monografia. ukazuje działalność Żandarmerii Wojskowej Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej w całościowym systemie bezpieczeństwa państwowego. przy uwzględnieniu podsystemu obrony państwa i podsystemu operacyjnego oraz współdziałania formacji z innymi podmiotami bezpieczeństwa publicznego w płaszczyźnie krajowej i międzynarodowej. Ponadto ma na celu zobrazowanie płaszczyzn ustawowej działalności formacji. także w odniesieniu do systemu Host Nation Support (HNS). jej przeznaczenia w sytuacjach kryzysowych. przeciwdziałania zagrożeniom terrorystycznym oraz udziale ŻW w misjach pokojowych i stabilizacyjnych.

Autor przedstawia zjawisko wieloaspektowości Żandar

:

Cena:


Zaklinanie umysłu

Autor: Kevin Dutton

Flipnoza jest szczególną odmianą perswazji. Jej okres wylęgania trwa zaledwie kilka sekund. a niezwykła moc pozwala w mgnieniu oka zawładnąć najbardziej przenikliwym umysłem. To psychologiczna tajna broń. która umożliwia przypieczętowanie każdej umowy. ale w niepowołanych rękach jest śmiertelnie niebezpieczna. Flipnoza to mistrzostwo w panowaniu nad umysłami.

Bazując na przełomowych odkryciach naukowych i spotkaniach z największymi mistrzami perswazji – od polityków. speców od reklamy i handlowców po mroczne ale fascynujące postacie oszustów. seryjnych morderców i psychopatów – Dutton po raz pierwszy ujawnia psychologiczne DNA oddziaływania na ludzi. a z jego oryginalnej i odkrywczej książki każdy może się nauczyć. jak zwiększyć swoją siłę przekonywania.

„Dut

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 33


Trener w rolach głównych

Autor: Rafał Żak

Praca trenera nie zaczyna się z wejściem na salę szkoleniową i nie kończy po rozejściu się uczestników. Obejmuje także wiele aktywności odbywających się poza miejscem szkolenia. Justyna Matras i Rafał Żak. doświadczeni trenerzy biznesu. prezentują kompleksowy podręcznik pracy trenera. którego role i zadania opisują według autorskiego modelu ról. Czytelnik dowie się z tej książki. jak powinien pracować trener jako:

• PROJEKTANT

Jak na podstawie diagnozy potrzeb formułować cele rozwojowe? Jak projektować ustrukturyzowane sesje szkoleniowe skutecznie wspierające realizację celów szkoleniowych i celów służebnych? Jak projektować autorskie narzędzia precyzyjnie dostosowane do potrzeb grupy i organizacji?

• TRENER

24.99: https://woblink.com/ebook/bogowie-i-herosi-joanna-zareba-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-marcin-fabijanski-miroslawa-szymanska-tomasz-zajbt-anita-rejch-grzegorz-sobczak-138205u

Cena:


ISBN

9788395125911: Wydawnictwo

Format

22.49: https://woblink.com/ebook/enamorada-truskawki-i-szampan-elzbieta-walczak-139383u

Cena:


Z raju do piekła. Opowieść o małżeństwie i zdradzie

Autor: Jen Waite

Psychopaci to manipulatorzy. Osobnicy pozbawieni skrupułów. Niezdolni do skruchy.

A co. gdyby się okazało. że z jednym z nich stanęliście na ślubnym kobiercu? Że osoba. z którą związaliście swoje życie. nigdy tak naprawdę nie istniała? Gdyby to wam przydarzyło się to. co „przydarza się tylko innym”?

Jen kocha swojego męża Marco. Seksowny. zabawny. jest jej najlepszym przyjacielem. Jen czuje się przy nim jak prawdziwa księżniczka. Gdy na świat przychodzi ich dziecko. wydaje się. że cudowniej już być nie może. Trzy tygodnie później przez przypadek natrafia na mejl. którego nigdy miała nie przeczytać i który wywraca jej życie do góry nogami.

Marco zarzeka się. że to zwykłe nieporozumienie. a Jen rozpaczliwie próbuje odbudować zaufanie do męża. Odkrywa jednak tyle kłamstw i dowodów niewierności. że nie mieści jej się to w głowie. Zamiast cieszyć się macierzyństwem. zdezorientowana i udręczona. resztkami sił próbuje dojść do prawdy. Obsesyjnie stara się znaleźć jakiś niezbity dowód. że to. co ją łączyło z Marco. nie jest tylko urojeniem. że nie popadła w obłęd. Stopniowo jej uparte i żmudne poszukiwania przynoszą szokujące. ale – koniec końców – wyzwalające odkrycie: Marco to podręcznikowy psychopata.

Z raju do piekła to wstrząsająca i inspirująca opowieść o kobiecie. która znajduje w sobie zdumiewające pokłady siły. gdy wszystko. w co dotąd wierzyła. okazuje się ułudą.

Jen Waite mieszka z córką w Maine. Zamierza ukończyć studia. by zostać dyplomowanym psychiatrą i pomagać osobom pragnącym wydostać się z toksycznych związków.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 30.99


ISBN

9788366201088: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/zapach-prawdy-iga-karst-137725u

Cena:język rzeczy, legendy góralskie, dziady cz 2 streszczenie szczegółowe pdf, naga prawda pdf, nie mam po co żyć, pomnik cesarzowej achai tom 4 pdf, uwikłani online, freakonomia pdf, miszczak wiek, penis bez cenzury, agnieszka lingas łoniewska zakręty losu, kapitanskie tango, konarzewski krzysztof, renata bednarz, wolnosc finansowa dzieki inwestowaniu w nieruchomosci, adrianna trzepiota, apteka galen kod rabatowy, o historii nie dla idiotów, billy jest zły, balzakiana, cylinder van troffa…