Knights of the Range

Autor: Zane Grey

A true legend. Zane Grey has thrilled a generation of readers with his great stories of the American West. Holly Ripple. a young. headstrong woman. brought up in the upscale boarding schools of the east. has inherited her family’s cattle ranch in 1870s New Mexico. after the sudden death of her father. With the help of the ranch foreman and Renn Frayne. a newly hired hand; a outlaw seeking redemption. they organize a assorted group of cowboys to protect the herd. and the safety of their ranch. from rustlers. competing cattle barons. and other assorted villains. In the spirit and glory of a classic Western. and published exactly as the author originally intended. „Knights of the Range”. is one of Zane Grey’s swiftest and most exciting novels.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.


https://woblink.com/product-publication/download/31172/epub

1:

:

Cena:


Wiara. nadzieja i podejmowanie decyzji

Autor: Gary Zimak

Podejmowanie decyzji bywa skomplikowanym procesem. Gdy sprawa dotyczy kwestii. na których się nie znamy. najlepiej konsultować się z fachowcami. Najlepszego Specjalistę. który zna rozwiązanie każdego problemu. mamy zawsze przy sobie. To nasz Ojciec – Bóg. Jednak odkrywanie. jaka jest Jego wola. często przysparza nam wielu trudności. Ta książka pokazuje. że istnieją sprawdzone sposoby. by się tego dowiedzieć.Gary Zimak szczegółowo. ale też jasno i prosto przedstawia metody odkrywania. czego pragnie dla nas Bóg w danej sytuacji. Wyraźnie podkreśla. że pierwszym krokiem jest przyjęcie zaproszenia do wejścia z Nim w relację. Bardzo dokładnie opisuje metodę rozeznawania opracowaną przez św. Ignacego. Dzięki niej można nauczyć się wrażliwości na delikatne. wewnętrzne po

https://woblink.com/product-publication/download/31480/epub: 1

Cena:


Forlorn River

Autor: Zane Grey

In „Forlorn River”. young Ben Ide is cast out by his rich dad. branded a wild horse hunter and possible rustler. Ide befriends a wounded man. whom he nicknames „Nevada.” Ide does the same for „Modoc.” an Indian he pulls out of a saloon. All three men form bonds of loyalty in their isolated state as they hunt wild horses in the California wilderness. Then the love of Ben’s youth returns after being away at college and an evil man has become his fathers partner and has spread lies about Ben. To win his lady love. he must clear his name and make good of his life. Many people believe in him and that is essential to his belief in himself. A wonderful. classic western romance. Beautiful descriptions of the American West. written in 1927. for people who had never seen or experienced its beauty and majesty.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788380027176: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/jarzmo-wielkosci-francji-marcin-darmas-agaton-kozinski-31236u

Cena: Agaton Koziński


1

:

:

Cena:


ISBN

9788365887344: Wydawnictwo

Format

23.92: https://woblink.com/ebook/dokumentacja-pracownicza-w-firmie-praca-zbiorowa-31451u

Cena:


Ha!

Autor: Birgül Oğuz

Wie tylko. że dni spędzone z matką w domu. w którym panowała żałoba. łączyły się jak kolejne ogniwa. uniosły i owinęły wokół jej szyi. Kiedy rozeszły się tłumy żałobników. ucichł szelest urzędowych papierów. światło pojawiało się wieczorem w tylko jednym pokoju. każde pukanie do drzwi sprawiało. iż myślały. że przyszedł. jakby nie umarł. i może właśnie dlatego. to znaczy. kiedy zostały same w domu. zawsze wysprzątanym. żeby zmarły ojciec mógł znaleźć kurtkę. papierosy i okulary tam. gdzie je zostawił. gdy wróci. i wiele tygodni później. kiedy zdały sobie sprawę z tego. że naprawdę zostały same razem…

(fragment książki) 

Utrzymane w melancholijnym tonie opowiadania Oğuz dotykają psychologicznego i politycznego wymiaru żałoby. Punk

https://woblink.com/product-publication/download/31219/epub: 1

Cena:obłój, xiii księga, vetulani mózg, odwaga bycia nielubianym pdf, średniowieczne przekleństwa, codename: panzers, moc pozytywnego myślenia pdf za darmo, szpony i kły pdf, sukienka dla lalki na szydełku, cyberprzemoc pdf, o krakowskich psach i kleparskich kotach pdf, książka nela mała reporterka, katarynka ebook, raczy kon, biblioteka internetowa, michał wieczorkowski…