Sprawozdawczość budżetowa w praktyce

Autor: Krystyna Gąsiorek

Książka jest praktycznym kompendium. niezbędnym w codziennej pracy każdego księgowego jednostek sektora finansów publicznych. głównych księgowych. skarbników. a także kierowników tych jednostek.

Autorka szczegółowo omawia wszystkie sprawozdania budżetowe zawarte w rozporządzeniu Ministra Finansów z 9 stycznia 2018 r. w sprawie sprawozdawczości budżetowej. począwszy od zasad ich sporządzania. przez terminy składania. podmioty odpowiedzialne. aż po zasady składania korekt.

Całość opatrzona jest ciekawymi przykładami występujących w jednostkach operacji gospodarczych wraz ze wskazaniem ich właściwego ujęcia w poszczególnych sprawozdaniach.

W związku z tym. że przy sporządzaniu sprawozdań budżetowych popełnianych jest wiele ni

9.9: https://woblink.com/ebook/nowe-deklaracje-vat-za-lipiec-jak-uzyskac-zwrot-lub-zaplacic-podatek-z-rachunku-vat-joanna-dmowska-130029u

Cena:


Leksykon dyplomatyczny

Autor: Julian Sutor

Leksykon dyplomatyczny to rodzaj kompendium wiedzy na temat współczesnej dyplomacji. jej historii. instytucji. funkcjonowania. terminologii. sentencji i zwrotów używanych w dyplomacji. W związku z przynależnością Polski do Unii Europejskiej. należna uwaga została poświęcona jej instytucjom i pojęciom. a także innym organizacjom międzynarodowym. zwłaszcza tym. o charakterze powszechnym i regionalnym. Uwzględnione zostały także skrótowo hasła z zakresu prawa i stosunków międzynarodowych. zwłaszcza prawa dyplomatycznego. konsularnego i traktatowego. z którymi dyplomata spotyka się na co dzień. Leksykon ma służyć wszystkim tym. którzy interesują się dyplomacją zarówno dwustronną. jak i wielostronną oraz polityką zagraniczną i stosunkami międzynarodowymi w ogóle.

28.35: https://woblink.com/ebook/tworczosc-cypriana-norwida-a-teorie-ewolucjonizmu-drugiej-polowy-xix-wieku-krzysztof-cieslik-133405u

Cena:


ISBN

9788380839847: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/indonezja-ludozercy-wczoraj-i-dzis-alicja-kubiak-jan-kurzela-130064u

Cena: Jan Kurzela


Miłosny sztorm

Autor: Tomasz Biedrzycki

Młodzieńcze marzenia Sebastiana zostały zdruzgotane przez okrutny kaprys losu. Tylko dzięki pomocy oddanej pary przyjaciół staje na nogi. próbując odzyskać własne życie. Czy będzie gotowy na uczuciową burzę. jaką wprowadzi w jego świat piękna nieznajoma? Czy pochłoną go fale namiętności. czy przeszłość stanie na drodze do szczęścia? Jaką tajemnicę skrywa Ona?

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 11stanisław gazda, jennifer l armentrout książki, agata majdzik, duchologia, ludwika włodek mąż, zdazysz, człowiek z sankt petersburga, polityka senioralna w polsce, piłkomatyka, chorzy psychicznie, prawo konstytucyjne banaszak, krzysztof beśka, więcej niż my pdf, karolcia słuchowisko, anna przedpełska-trzeciakowska, andrzej leder prześniona rewolucja, sprawdzian matematyka klasa 2, dwupłat, idealny mężczyzna, byłam kochanką arabskich szejków opinie…