Choroba pierwszym krokiem do pełni zdrowia

Autor: Godlewska Monika

Choroba na ogół uznawana jest za coś złego. Tymczasem może się ona okazać impulsem do dokonania pozytywnych zmian w życiu każdego człowieka. Dzięki niej można zdiagnozować. co w naszej codzienności nie toczy się właściwym torem.

Jak przekonuje Autorka. każda choroba wynika z niedoskonałości pojawiających się na planie duchowym. Ciągłe niezadowolenie. toksyczne relacje i negatywne myśli najpierw wyniszczają nas na poziomie psychicznym. a następnie wywołują typowo fizyczne schorzenia. Teraz możesz jednak samodzielnie poradzić sobie z brakiem wewnętrznej harmonii i tym samym zlikwidować większość znanych medycynie chorób.

Autorka opiera się przy tym zarówno na swoim bogatym doświadczeniu. jak i terapeutycznym pod

34: https://woblink.com/ebook/brzoskwiniowy-swit-denise-hunter-136250u

Cena:


ISBN

9788328710733: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/niegodziwosc-t-5-amy-a-bartol-wieslaw-lozyniak-137119u

Cena:


ISBN

9788328710733: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/niegodziwosc-t-5-amy-a-bartol-wieslaw-lozyniak-137119u

Cena:


Kobiety nieidealne. Iza

Autor: Magdalena Kawka

Kobiety nieidealne to cykl zrodzony ze szczerej przyjaźni dwóch świetnych pisarek. I to się czuje w każdym zdaniu!

Ich bohaterki są nieszablonowe. barwne. z krwi i kości. i nie ma czytelniczki. ba. czytelnika. który nie chciałby im towarzyszyć w cyklicznych spotkaniach przy winie. kiedy najtrudniejsza nawet codzienność. obśmiana i obejrzana pod innym kątem. staje się znośna. Daleko im do perfekcyjnych pań domu. dam. którym nie zdarzają się gafy. idealnych matek doskonałych dzieci. ale za to mają dystans i potrafią się z siebie śmiać. Na tym polega ich supermoc.

Główna bohaterka tego tomu. Iza. lubi mieć wszystko pod kontrolą. Ma nienaganną figurę. jeszcze lepsze CV. a gdy potrzebuje pomocy mężczyzny. po prostu za nią płaci. Gdy na jaw wychodzi pewna rodzinna tajemnica. okazuje się. że nie nad wszystkim da się zapanować. nie za wszystko da się zapłacić. a życie lubi płatać figle…

Kobiety nieidealne to opowieść. w której każda z nas znajdzie cząstkę siebie. Historia napisana lekko i z poczuciem humoru. jednak niestroniąca od trudnych tematów. To książka o trudach codzienności. rozczarowaniach. ale też nadziei. Po prostu o życiu. jakie doskonale znamy. Kobiety nieidealne bawią i wzruszają. to świetna propozycja na długie wieczory.

Marta Mrowiec

blog Na regale u Marty Mrowiec

Kontynuacja Kobiet nieidealnych to historia przekornej codzienności. w której naturalna potrzeba bliskości często gryzie się z nieprzewidywalną prozą życia. Magdalena Kawka oraz Małgorzata Hayles w sposób wyjątkowy obrazują siłę kobiecej przyjaźni i pokazują. jak bardzo zachłanne potrafi być ludzkie serce w obliczu najważniejszego z uczuć. Trudno o bardziej realistyczny przekaz!

Miłka Kołakowska.

blog Mozaika Literacka

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9


ISBN

9788381320603: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/tata-tadzika-stuhr-maciej-136505u

Cena:


Tarot kluczem do poprzednich wcieleń

Autor: Beata Matuszewska

Tarot to nie tylko sztuka wróżebna – kart Arkan Wielkich i Małych możesz używać do odczytania poprzednich wcieleń. Jeżeli chcesz wiedzieć. kim byłeś w poprzednim życiu lub interesuje cię czas i miejsce ostatniego pobytu. konkretny zawód. który wykonywałeś. jakiej byłeś płci czy jak wyglądałeś sięgnij do 78 mądrych kart.

  • Czy możliwe. żeby przeszłe wcielenia miały aż taki wpływ na Twoje obecne życie?
  • Dlaczego niektórym wiedzie się w życiu doskonale. a innym. mimo szczerych chęci. niewiele się udaje?
  • Skąd się bierze miłość. a skąd nienawiść od pierwszego wejrzenia?
  • Dlaczego niektóre osoby przeżywają mądrze swoje życie. a inni tego nie potrafią?

Odpowiedzi na powyższe pytania znajdziesz w Tarocie. kt

24.2: https://woblink.com/ebook/praktyczne-nlp-anusz-flavio-136487u

Cena:niebo w ogniu, elsberg blackout, układ trójmiejski chomikuj, bartłomiej boral, dawid ozdoba książka, kuszenie losu, skyrim opis, harv eker, wiedzmikołaj, arabski syn pdf, zmysłowy anioł stróż pdf, ewolucja życia sprawdzian, sensacje xxi wieku, grob mojej siostry, podstawy filozofii dla uczniów i studentów pdf, miasteczko zbrodni, książki w pdf, ogarnij się książka, gra w pythonie…