ISBN

9788301189457: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/jakosc-zasilania-w-sieciach-z-generacja-rozproszona-irena-wasiak-ryszard-pawelek-30574u

Cena: Ryszard Pawełek


Początek wszystkiego

Autor: Robyn Schneider

Ezra Faulkner jest gwiazdą swojej szkoły: popularny. przystojny i dobrze zbudowany. Miał nawet zostać królem balu maturalnego. Ale to było zanim… Zanim dziewczyna go zdradziła. auto roztrzaskało mu kolano. jego dobrze zapowiadająca się kariera sportowa legła w gruzach. a przyjaciele zdobyli się jedynie na to. aby wysłać mu do szpitala kartkę z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia.

Cassidy Thorpe to dziewczyna inna niż wszystkie. Zjeździła kawał świata. nocą wykrada się z gitarą na dach internatu. tańczy tak. jakby chwila miała trwać wiecznie. i zna naprawdę dziwne słowa.

Spotkanie tej dwójki jest przypadkowe. ale zmieni ich życie na zawsze. Cassidy wciąga Ezrę do swojego niesamowitego świata. w którym nie ma końców – są tylko nowe początki.

34.9: https://woblink.com/ebook/strach-i-potega-bezpieczenstwo-miedzynarodowe-w-xxi-wieku-wojciech-kostecki-30712u

Cena:


ISBN

9788324163786: Wydawnictwo

Format

34.8: https://woblink.com/ebook/jak-pogoda-zmieniala-losy-wojen-i-swiata-erik-durschmied-grazyna-gasparska-30689u

Cena:


Francja i Niemcy w procesie integracji europejskiej w latach 1992-2007

Autor: Joanna Ciesielska-Klikowska

Dwa kraje leżące w sercu Europy – Francja i Niemcy – przez wieki uważały się za najpoważniejszych wrogów i najsilniejszych konkurentów. rywalizowały o zdobycie dominacji nad kontynentem i jego złożami naturalnymi. Tragiczne wydarzenia pierwszej połowy XX stulecia uświadomiły przywódcom obu państw. że jedynie współpraca i obustronne zaangażowanie w rozwój integracji europejskiej mogą zagwarantować Europie pokój. a Francji i Niemcom owocne partnerstwo.

Książka w atrakcyjny sposób prezentuje historię kształtowania się kooperacji pomiędzy Paryżem a Bonn/Berlinem i precyzyjnie opisuje znaczenie. jakie dla powstania i rozwoju Unii Europejskiej miał couple franco-allemand. Ukazuje rolę. jaką duet francusko-niemiecki odgrywał w ostatnich lata

15.9: https://woblink.com/ebook/zaspiewaj-mi-elvisa-michal-majewski-30629u

Cena:


ISBN

9788380872998: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/magia-sprzedazy-robert-grzybek-30728u

Cena:


Życie zaczyna się w piątek

Autor: Ioana Pârvulescu

Rok 1897. Na polach pod Bukaresztem znaleziony zostaje nieprzytomny mężczyzna. Nie wiadomo kim jest. ani skąd pochodzi. Może to oszust albo przestępca uciekający przed pościgiem? A może pacjent szpitala psychiatrycznego? Z czasem nieznajomy gromadzi wokół siebie całkiem sporą grupę ludzi. wśród których jest znany lekarz i jego córka. policjant. 8-letni goniec przemierzający stolicę z paczkami i listami oraz dziennikarze.

Akcja tej na poły kryminalnej powieści rozgrywa się w ciągu zaledwie 13 dni: od piątku 19 grudnia do końca 1897 roku. Dzięki niezwykle żywo odmalowanym obrazom atmosfera Bukaresztu końca XIX wieku odtworzona jest niczym w filmie. Czytelnik może ją poczuć razem z bohaterem. który przeniósł się w czasie z XXI wieku.

A może to wszystko tylko mi

47: https://woblink.com/ebook/zabytkowa-architektura-gdanska-w-latach-1945-1951-marcin-gawlicki-31121u

Cena:transformacja gospodarcza w polsce, operacja dunaj online, praca plastyczna z płyty cd, wódz kozaków, polscy odkrywcy i podróżnicy, definicja przedsiebiorstwa, przygody kanoniera dolasa pdf, jolanta szempruch, atom i cząsteczka, marta postuła, czujesz tak jak myślisz, lwowianki, włoskie lato, rosyjski dla początkujących pdf, antonio agnieszka siepielska pdf freedisc, posłuszna żona pdf, agatha christie pdf…