Szklane Żądło

Autor: Bartłomiej Świderski

Na jachcie „Szklane Żądło”. zacumowanym w cichym zakątku Zalewu Zegrzyńskiego. ginie młoda kobieta. Właściciel jachtu. przedsiębiorca. Olaf Dziki. znał ofiarę bardzo dobrze. To Agnieszka. porzucona przez ojca i matkę. kobieta z emocjonalnymi deficytami. która znajdowała upodobanie w sadomasochistycznych zabawach. Związała się z Olafem wyłącznie dla zapewnienia sobie ekstremalnych doznań. Ich relacja skończyła się dla Agnieszki tragicznie w momencie. gdy oboje stracili kontrolę nad rzeczywistością. Dziki nie pamięta okoliczności śmierci kobiety. bo w chwili zabójstwa był nieprzytomny. Śledztwo prowadzone przez komisarza Wyszyńskiego wykazuje. że krytycznej nocy na jachcie przebywała także Grażyna. poprzednia partnerka Olafa. To ona staje się główną podejrzaną. Okazuje się także. że

:

Cena:


Robbers’ Roost

Autor: Zane Grey

A classic story of imperiled love on the western frontiers of nineteenth-century America. Jim Tex Wall is searching for three men who killed his wife and stole his horses and finds them working for a gang of cattle rustlers engaged in a turf war with a rival gang of outlaws. Finding his horses he joins the gang that are now riding them. Caught in the battle between the gangs when one double-crosses the other. he now finds the man he is looking for. „Robbers’ Roost” tells the story of their personal struggle to escape the clutches of the murderous outlaws while simultaneously safeguarding their passion. one that is not likely to survive the beautiful. yet deadly. terrain and people of the old American West.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


O filozofię bać się nie musimy

Autor: Barbara Skarga

„[…] są to teksty wyraźnie. bez wątpliwości nie tylko z jednego ducha poczęte. lecz także właściwie. mimo bogactwa i rozmaitości przedmiotów. wokół jednej sprawy rozkręcone. Jak tę sprawę nazwać?

O czymkolwiek mowa w tych rozprawach – a zawsze dotyczą one czegoś bardzo ważnego dla naszej kultury – autorka dostrzega trudności. o jakie się potykamy. gdy usiłujemy określić ściśle granicę między zjawiskami. z których jedno jest dobre. a drugie złe. a które albo z tego samego źródła wypływają. albo do tych samych motywacji ludzkich się odwołują czy też mogą uchodzić za odmiany tej samej natury. A przecież. chociaż trudno te granice zdefiniować i czasem. gdy nie chodzi o wypadki skrajne. możemy się wahać. jak rzecz daną i doświadczaną o

49: https://woblink.com/ebook/heidegger-i-mit-spisku-zydowskiego-peter-trawny-31421u

Cena:


Słowianie Zachodni: dzieje. obyczaje. wierzenia. tom trzeci. część druga: Słowiańszczyzna północno-zachodnia od VI do połowy XIII wieku. Dzieje polityczne i stosunki zewnętrzne w X w.

Autor: Wilhelm Bogusławski

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. 

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu

Tom drugi dzieła „Słowianie Zachodni” omawia następujące tematy: Dzieje starożytne. Od Ariowista do upadku Durzyńców r. 531: Napływ ze Skandynawii Teutonów na ziemie słowiańskie. Podanie o przybyciu Saksonów do kraju Hadeln. Szerzenie się w Germanii Saksonów i Słowian. Wyprawa Ariowista (Jarowita) do Galii. Walka jego z J. Cezarem i odwrót r. 58 przed Chr. Wyprawy J. Cezara do Germanii r. 55 i 53 dla obrony Ubjów od Swewów. Nieprzyjazne stosunki między Swewami a teutońskiemi plemionami.

17: https://woblink.com/ebook/slowianie-zachodni-dzieje-obyczaje-wierzenia-tom-drugi-czesc-trzecia-dzieje-slowianszczyzny-polnocno-zachodniej-do-polowy-xiii-wieku-rozwoj-cywilizacji-slowianszczyzny-polnocno-zachodniej-wilhelm-boguslawski-31604u

Cena:wartości autoteliczne, syberia ii, literatura kresowa, pdf za darmo, efekt rozmyślania, łobocki wprowadzenie do metodologii badań pedagogicznych, taki jak ty, lis i mickiewicza, nie spij, jednominutowy menedżer, grzegorz opolski, bogda pawelec, niewierna reyes monforte, nie ma kto pisać do pułkownika, alicja w krainie czarów online pl, hard truck: 18 wheels of steel, cofnąć czas samantha young pdf…