Historia Jakuba

Autor: Tadeusz Słobodzianek

Opowieść inspirowana faktami o księdzu i filozofie. który dowiaduje się. że nie jest tym. kim jest. Próbuje odkryć swoją prawdziwą tożsamość. ale we współczesnym świecie. w którym trzeba jasno określić swoje pochodzenie. wiarę czy narodowość. zaczyna coraz bardziej odczuwać swoją inność i obcość. a próby scalenia swojej  osobności w spójną całość raz po raz narażają go na nieoczekiwane sytuacje i przygody. które od tragizmu chroni śmiech i tocząca się wartko. niemalże burleskowa akcja.

Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria

Cena: 25


Dowiesz się ostatnia

Autor: Melissa Hill

Życie pisze bardziej zaskakujące historie niż najlepsi autorzy bestsellerów…

Eve Callaghan zawsze chciała mieć męża. dom. dzieci. Natomiast jej starsza siostra. Sam. pragnęła zostać znaną dziennikarką.  
Eve mieszka w Dublinie. od ponad ośmiu lat jest w związku z ukochanym mężczyzną. mają dwójkę dzieci. ale Liam nie pali się do małżeństwa. Sam. ceniona felietonistka poczytnego londyńskiego tygodnika. dzięki dwóm wydanym książkom stała się sławna. Jej chłopak nalega na ślub. lecz  nie jest pewna. czy chciałaby już założyć rodzinę. A poza tym nie bardzo widzi siebie w roli gospodyni domowej przy mężu…
I bardzo współczuje młodszej siostrze. która jej zdaniem zaharowuje się na śmierć. dbając o dom. dzieci i samolubnego partnera.  
Któregoś dnia Sam wpada na pewien pomysł: podczas nieobecności Liama na kilka dni zajmie miejsce Eve. wypełniając jej obowiązki. a w tym czasie młodsza siostra pojedzie na zasłużony odpoczynek do Londynu. Dzięki temu obie będą mogły się zastanowić. czego chcą od życia.
Żadna z nich nawet sobie nie wyobraża. co wyniknie z tej niewinnej zamiany ról…

A na drugiej półkuli. w Sydney. Brooke Reynolds. redaktorka znanego wydawnictwa. promującego literaturę kobiecą. z zapartym tchem śledzi historię obu sióstr…

Fantastyczna lektura na lato.  
„Heat” 

Dreszczowiec. którego nie odłożysz. póki nie przeczytasz. 

„Woman” 

Więcej zwrotów i przełomów. niż na kolejce górskiej.  
„Mail on Sunday”
 

Tej książki nie sposób odłożyć. doskonała lektura na urlop. Rewelacyjna.  
„Sunday Independent”

Słodko-gorzka opowieść wprawiająca w świetny nastrój. Równie miła. jak ploteczki z koleżanką.   
„New Woman” 

Tym razem Hill przeszła samą siebie. The last to know to mądra. zajmująca opowieść. która spodoba się rzeszom stałych wielbicieli i zdobędzie wielu nowych zwolenników. Dowodzi. jak świetną jest autorką jest Hill.  
„Irish Independent” 

Melissa Hill mieszka z mężem Kevinem. córką Claire i psem Homerem w Blackrock w hrabstwie Dublin. Jest autorką powieści obyczajowych – zajmują one pierwsze miejsca na listach bestsellerów. przetłumaczono je na 25 języków.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


Under the Tonto Rim

Autor: Zane Grey

Over 30 million Zane Grey paperbacks sold since 1954. Lucy Watson has finally escaped from the town where she grew up. She takes a job as a state welfare worker and travels to distant Cedar Ridge to help „primitive” backwoods families improve their lives. She quickly overcomes their fears. and achieves popularity by the practical results of her work. From the grandeur of the old forests. loomed over by the immense Rim Rock. to the love of the children whose lives she can make more inviting. Lucy feels her soul expanding in its new setting. But amid the strapping hunters and uncouth drinkers. Lucy realizes that the life most likely to change is her own!

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


31256

14.9: https://woblink.com/ebook/the-last-of-the-plainsmen-zane-grey-31256u

1

:

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788323397304: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/ha-danuta-chmielowska-birgul-oguz-31220u

Cena:


Cztery noce z księciem

Autor: Eloisa James

Kiedy Mia Carrington miała piętnaście lat. oświadczyła nieznośnemu Evanderowi. przyszłemu księciu Pindar. że wyjdzie za kogokolwiek. byle nie za niego. Choćby był ostatnim mężczyzną na świecie! Ku jej przerażeniu kilka lat później okazuje się. że rzeczywiście pozostał jej tylko on…
Evander ma własne powody. żeby przyjąć desperackie oświadczyny Mii. Stawia jednak warunek: będzie z nią spędzał tylko… cztery noce w roku. I to tylko wtedy. gdy sama będzie go o to błagać.
A Mia nie zamierza go błagać o nic!
Czy coś mogłoby złamać tak mocne postanowienia?

Wydawnictwo: Amber

Cena: 34.8bezpłatne ebooki, historia estetyki, embriologia człowieka pdf, jestem numerem cztery moc sześciorga, karuzela z idolami, age of empires gry, jerzy cieślik, wojna polsko ruska pod flagą biało czerwoną fragment, technologia tworzyw sztucznych, aleksander fredro zemsta pdf, wierszyk o myszce, taktyka piechoty, krzyżowki dla dzieci, stefan wiechecki książki…