ISBN

9788301199227: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/lekcje-uwaznosci-ewa-paczoska-123118u

Cena:


ISBN

9788379769155: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/w-oblokach-marzen-izabela-m-krasinska-123208u

Cena:


ISBN

9788301198008: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/sieci-wplywu-nahai-nathalie-124621u

Cena:


Złote lata polskiej chuliganerii 1950-1960

Autor: Piotr Ambroziewicz

Jaki jest rodowód chuligana?

Dlaczego chuligan stał się problemem politycznym?

Jak mucha zwalczała chuliganerię?

Co wspólnego z polskim chuliganem miał bagnet w brzuchu Koreanki?

Czy chuligan i bikiniarz byli przyrodnimi braćmi?

To tylko niektóre z wielu ciekawych pytań. które autor stawia w zakrojonej na szeroką skalę opowieści o pladze. jaka nawiedziła Polskę Ludową w latach pięćdziesiątych minionego stulecia – chuligaństwie. Szeroką. bo przedstawiającą rozmaite aspekty tego zjawiska w okresie jego złotych lat. gdy chuligaństwo kwitło na potęgę – wskutek niemocy władz. nieudolności fatalnie wyszkolonej milicji. braku narzędzi prawnych. a także z powod

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 5podstawowe phrasal verbs pdf, morfologia bajki magicznej, anatomia bochenka, malowany człowiek, tittenbrun, modelowanie procesów produkcyjnych, sześć na dziewięć, stanisław flejterski, zecharia sitchin książki, słownik polsko ukraiński, dom ziemi i krwi pdf, libra.ibuk, charakterystyka frodo bagginsa, agnieszka flis wiek, historia wychowania pdf, umysł lidera, gry heloł nejbor, gdzie ci mężczyźni zimbardo pdf…