Charakter i sukces

Autor: Edward Garesché SJ

Zastanawiasz się. jak osiągnąć prawdziwy sukces w życiu? 

Chcesz. aby twoje życie było udane i spełnione? 

Poszukujesz wskazówek. jak osiągnąć trwałe szczęście? 

Sięgnij po ten znakomity poradnik autorstwa Edwarda F. Garesché. 

Przedstawia on sprawdzone ponadczasowe zasady. które zaprowadziły do trwałego sukcesu niezliczone osoby z różnych stron świata. Opierają się one na wiedzy o ludzkiej naturze zgromadzonej przez wiele pokoleń poszukiwaczy prawdziwej mądrości. Tylko od Ciebie zależy. czy zastosujesz się do tych zasad i osiągniesz sukces. czy też odrzucisz je i skażesz się na klęskę. Tylko zgodne z nimi kształtowanie charakteru stanowi gwarancję prawdziwego. trwałego powodzenia w życiu. 

Czytając tę książkę. dowiesz się m.i

18.9: https://woblink.com/ebook/cztery-pory-milosci-beata-agopsowicz-31458u

Cena:


ISBN

9788394837518: Wydawnictwo

Format

23: https://woblink.com/ebook/lila-cezary-andrzej-krajewski-31324u

Cena:


Ogar piekielny ściga mnie

Autor: Hampton Sides

W kwietniu 1968 roku James Earl Ray przyjechał do Memphis. Wynajął obskurny pokój ze świetnym widokiem na motel Lorraine. kupił karabin snajperski i wziął na cel historię. Po oddaniu śmiertelnego strzału do Martina Luthera Kinga porzucił broń. wsiadł do białego mustanga i spokojnie odjechał. Policja. która już parę minut po zabójstwie pojawiła się na miejscu zdarzenia. minęła się z nim o kilka chwil. Śledztwo wkrótce przejęło FBI. rozpoczynając największy pościg w historii Ameryki. w którym udział wzięło ponad trzy i pół tysiąca agentów. który kosztował prawie dwa miliony dolarów i który zakończył się daleko poza granicami USA.

Sides stworzył pasjonujący thriller non-fiction. konstruując równoległe portrety dwóch bardzo różnych mężczyzn. ofiary i zabójcy: charyzmatycznego lidera ruchu na rzecz walki z dyskryminacją rasową i zaburzonego samotnika z zagmatwaną i brutalną przeszłością. którego motywy były równie mętne jak jego tożsamość.

Książka nominowana do Nagrody Edgara. dorocznej nagrody wręczanej przez Mystery Writers of America.

Jedna z najlepszych książek roku według „Time”. „The Washington Post”. „The Christian Science Monitor”. „The Oprah Magazine”. „St. Louis Post-Dispatch” i „San Francisco Chronicle”.

„Sides przedstawia fascynującą historię ostatnich dni Martina Luthera Kinga i późniejszych poszukiwań jego zabójcy Jamesa Earla Raya. To nie tylko kronika tamtych wydarzeń. ale również trzymająca w napięciu sensacyjna historia.” „Publishers Weekly”

„Sides fenomenalnie wprowadza czytelnika w świat dwóch przeciwstawnych bohaterów – ofiary i oprawcy. a także doskonale nakreśla tło burzliwej końcówki lat 60. Tej książki. znakomicie udokumentowanej i wciągającej niczym powieść. pozazdrościłby Sidesowi niejeden autor kryminałów. Sides nie stara się tłumaczyć motywów zbrodni. obala jedynie teorie spiskowe. które przez lata narosły wokół zabójstwa Martina Luthera Kinga.” „Bookmarks Magazine”

„Na kartach tej książki powracają do życia i ofiara. i morderca. Opowieść Sidesa zapiera dech w piersiach.” „The New York Times”

„Tylko spod pióra Sidesa mógł wyjść tak mistrzowski reportaż. Od tej książki nie można się oderwać.” „Associated Press”

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 41.9


ISBN

9788394828912: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/zdrowie-na-wlasne-zyczenie-tom-2-jozef-slonecki-32118u

Cena:


Słowianie Zachodni: dzieje. obyczaje. wierzenia. tom trzeci. część druga: Słowiańszczyzna północno-zachodnia od VI do połowy XIII wieku. Dzieje polityczne i stosunki zewnętrzne w X w.

Autor: Wilhelm Bogusławski

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. 

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu

Tom drugi dzieła „Słowianie Zachodni” omawia następujące tematy: Dzieje starożytne. Od Ariowista do upadku Durzyńców r. 531: Napływ ze Skandynawii Teutonów na ziemie słowiańskie. Podanie o przybyciu Saksonów do kraju Hadeln. Szerzenie się w Germanii Saksonów i Słowian. Wyprawa Ariowista (Jarowita) do Galii. Walka jego z J. Cezarem i odwrót r. 58 przed Chr. Wyprawy J. Cezara do Germanii r. 55 i 53 dla obrony Ubjów od Swewów. Nieprzyjazne stosunki między Swewami a teutońskiemi plemionami.

17: https://woblink.com/ebook/slowianie-zachodni-dzieje-obyczaje-wierzenia-tom-drugi-czesc-trzecia-dzieje-slowianszczyzny-polnocno-zachodniej-do-polowy-xiii-wieku-rozwoj-cywilizacji-slowianszczyzny-polnocno-zachodniej-wilhelm-boguslawski-31604u

Cena:


Wilkołaki i wilkołactwo

Autor: Franciszek Rawita Gawroński

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. 

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu

Wilkołaki i wilkołactwo Fr. Rawity Gawrońskiego to opracowanie dotyczące zjawiska tzw. wilkołactwa. Wilkołak – w wielu mitologiach (m.in. słowiańskiej i germańskiej) i legendach człowiek. który potrafił się przekształcić w wilka. Był wtedy groźny dla innych ludzi i zwierząt domowych. gdyż atakował je w morderczym szale. Wierzono. że wilkołakiem można stać się za sprawą rzuconego uroku lub po ukąszeniu przez innego wilkołaka. Przeistoczenie w wilka było również możliwe dzięki natarciu się specjalną maścią. Wilkołactwo niekiedy jest postrzegane jako forma opętania przez zwierzę. Można się jej nabawić na przykład pijąc wodę

:

Cena:kuba błaszczykowski książka pdf, mein kampf po polsku pdf, księga wszystkich dusz tom 3 pdf, życie podziemne mężczyzny pdf, camilla lackberg księżniczka z lodu pdf, trening mentalny ćwiczenia, oksyrtęciowanie, podstawy gospodarki odpadami, slowacki juliusz, ciemna strona tarryn fisher, wojciech pomykało, katechizm libertyński, anatomia zbrodni, święci i grzesznicy, ewa kołodziejek, finansowanie partii politycznych w europie, obrabiarka sterowana numerycznie, szczepkowski andrzej, nicholas sparks najlepsza książka…