ISBN

9788381190886: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/mlody-bog-z-petla-na-szyi-terapia-u-doktorka-anka-mrowczynska-31325u

Cena:


Jakie są konsekwencje posługiwania się pustymi fakturami

Autor: Marcin Jasiński

Organy podatkowe otrzymują coraz więcej instrumentów. które pozwalają im na walkę z pustymi fakturami. Wystawca pustej faktury ma obowiązek zapłaty z niej VAT bezpośrednio do urzędu skarbowego. Nie wystarczy. że podatnik. który chce naprawić swój błąd. wystawi fakturę korygującą. Aby korekta była skuteczna. nabywca musi skorygować swoje rozliczenie. Nabywca traci prawo do odliczenia VAT i może być mu nałożone dodatkowe zobowiązanie w wysokości 100% odliczonego VAT. Publikacja omawia konsekwencje wystawiania takich faktur. Przedstawia zasady korekty tych faktur.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9zaproszenie do socjologii berger, zastosowanie matematyki, książki do nauki niemieckiego pdf, bajki dla dzieci brzydkie kaczatko, małomiasteczkowy mp3 chomikuj, zmysłowe przebudzenie chomikuj, typ osobowości logik, przewodnik po berlinie pdf, obraz rodziny w tangu, paweł sosnowski, k.a. figaro dwie drogi pdf, prawoznawstwo pdf, krzysztof dybciak, księgi jakubowe fragment, darmowe ebooki mobi…