Poza napisanym

Autor: Jarosław Czechowicz

POZA NAPISANYM to zbiór wywiadów ze znakomitymi pisarzami takimi jak: Katarzyna Tubylewicz. Wit Szostak. Hanna Samson. Andrzej Muszyński. Sylwia Chutnik. Małgorzata Warda. Mateusz Lemberg. Magdalena Parys. Zośka Papużanka. Jacek Melchior. Jakub Małecki. Greg Baxter. Z autorami rozmawiał twórca jednego z najpopularniejszych blogów – krytycznymokiem.blogspot.com – Jarosław Czechowicz. Dr hab. Bernadetta Darska napisała o książce: „To efekt wiary w to. że z pisarzami trzeba rozmawiać. a wywiady stanowić mogą znakomite uzupełnienie literatury i dowód pisarskiego zaangażowania w rzeczywistość.”

Wydawnictwo: Od deski do deski

Cena: 25.01


EPUB.MOBI

32127: 11.9

https://woblink.com/product-publication/download/32127/epub

:

Cena:


Snoby

Autor: Julian Fellowes

Edith Lavery. blondynka o dużych oczach i dobrych manierach. jest córką odnoszącego umiarkowane sukcesy księgowego. którego żona cierpliwie wspina się po drabinie społecznej. Podczas wizyty w domu rodziców Edith spotyka hrabiego Charlesa Broughtona. który – zgodnie z tym. co piszą plotkarskie magazyny – jest jednym z najciekawszych młodych arystokratów. w dodatku do wzięcia.

Kiedy oświadcza się Edith. ta zgadza się za niego wyjść. Ale czy naprawdę kocha Charlesa? Czy imponuje jej jego tytuł. stanowisko i cała reszta?

Nieuniknioną częścią życia w Broughton Hall jest matka Charlesa. przebiegła lady Uckfield. nazywana przez swoich przyjaciół „Googie” i opisana przez narratora – aktora. który swobodnie porusza się wśród wyższych klas i opisuje ich słabości – jako „najbardziej obyta towar

35.44: https://woblink.com/ebook/a-co-ja-mam-z-tym-wspolnego-zbrodnia-popelniona-w-marcu-1945-roku-sacha-batthyany-32060u

Cena:


Droga do szczęścia. Jak nauka o szczęściu pomoże ci osiągnąć sukces

Autor: Emma Seppälä

W swojej książce. która dla wielu okazała się przełomem. Emma Seppälä wyjaśnia. że przyczyną wypalenia jest często wiara w nieaktualne teorie na temat odnoszenia sukcesu. Nauczono nas. że pójście naprzód wymaga działania z maksymalnym skupieniem i żelaznej dyscypliny. a sukces zależy od naszego zapału i talentów i nie może się obyć bez stresu.

„Droga do szczęścia” rozprawia się z tymi bezskutecznymi teoriami. Sięgając po najnowsze badania naukowe dotyczące szczęścia. odporności psychicznej. siły woli. współczucia. pozytywnego stresu. kreatywności i uważności. Seppälä pokazuje. że bycie szczęśliwym to najlepsza rzecz. jaką możemy zrobić. by rozwijać się zarówno w życiu prywatnym. jak i zawodowym. Przedstawia też praktyczne strategie pomagające przełożyć wyniki badań na codzienne życie.

Spełnione. pełne sukcesów i wolne od niepokoju życie jest w zasięgu ręki. a „Droga do szczęścia” może być do niego drogowskazem.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 28.99zabójcze ciało, pokemon go poradnik, zespół sudeca, łuska w cieniu, zwyczajne pakistańskie życie, fitoterapia pdf, joanna czech, jak nie zostałem poetą, fokus 3 niemiecki, zadania z chemii organicznej z rozwiązaniami pdf, pierwsza encyklopedia dinozaury, biały murzyn, nowe książki czasopismo, edyta hołdyńska wiek, rysowanie dla początkujących pdf…