The Wilderness Trek

Autor: Zane Grey

Zane Grey’s big Australian novel. American cowboy. Stirling Haselton. taking the blame for a shooting committed by a friend. is exiled to Australia and with one loyal follower. joins a party of ranchers and drovers making the long wilderness journey to the Elaberleys. Through the eyes of two cowboys. Australia comes alive for the reader – the flora. the fauna. the heat. the dust. the water. or lack there of. the strange and the exotic are all displayed. There are rustlers. and stampedes. and romance as well. or it wouldn’t be Zane Grey. Along the way there is adventure. friendship. cattle stampedes. fierce weather. tedium. treachory. rustling. murder. and love.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


Marzenie Sycylijczyka

Autor: Lynne Graham

Sycylijski milioner Luciano Vitale nie zamierzał się żenić. ale chciał mieć dziecko. Zapłacił Jemimie Barber. by mu je urodziła. lecz ona uciekła z jego synem. Luciano odnajduje ją po ośmiu miesiącach. Odkrywa. że jest oszustką. złodziejką i pracuje dla agencji towarzyskiej. Jednak gdy przychodzi do jej domu. widzi kobietę. która z miłością i troską zajmuje się jego synem. Słusznie podejrzewa. że coś tu nie gra…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99przytulajka, farmakologia kostowski pdf, dieta mlynarskiego, ten dzień audiobook, marta cratchit, zywienie optymalne, piętno pdf, feldman deborah, oczyszczenie energetyczne samemu, blanka lipińska audiobook, o naśladowaniu chrystusa mp3, christopher ky, ontologiczny dowód na istnienie boga…