Poszukiwana. poszukiwany. Poradnik dla singli

Autor: Henry Cloud

Poszukiwana. poszukiwany nie jest kolejną abstrakcyjną paplaniną na temat związków i pogoni za miłością. ale jest bardzo wciągającą i mądrą pozycją zawierającą instrukcje. które pomagają poznać siebie i właściwie pokierować swoim życiem „miłosnym”. „W umawianiu się na randki. podobnie jak w innych dziedzinach życia. nie chodzi po prostu o »trudny rynek«. Nie jest to głównie sprawa liczby i dostępności mężczyzn i kobiet do wzięcia. To w dużo większym stopniu sprawa twojej dostępności i tego. czy jesteś otwarty na tworzenie związku. Taki jest mój punkt widzenia i tego się trzymam. Moją misją w tej książce jest pomóc ci w odzyskaniu zdrowia i otwartości w tej dziedzinie życia. tak że będziesz w stanie nie tylko znaleźć kogoś. z kim się umówisz na randkę. ale i będzie to ktoś wart podjęcia z nim wspólnego życia”.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 30.99


Krupówki

Autor: Kuba Szpilka

Partner wydania: Muzeum Tatrzańskie w Zakopanem

Chociaż nie wydarzyło się to bardzo dawno temu. jej początki trudno dokładnie opisać. Niegdyś była ścieżką wśród łąk i lasów. ale potem. gdy mała wieś stawała się kolejno letniskiem. stacją klimatyczną. ośrodkiem walki z gruźlicą. centrum turystycznym i wreszcie modnym kurortem. zmieniła się i ona.

Krupówki – symbol miasta i serce zakopiańskiej historii – charakteryzuje nieustanny ruch. narastanie pomysłów. idei i interesów. Dla jednych to chaos. dla innych wyraz wolności. I chociaż. jak twierdzą autorzy. megalomanią byłoby twierdzić. że pewne zjawiska występują tylko w Zakopanem. to krótka historia i niewielka powierzchnia czynią z tego miasta idealną „doświadczalną pracownię”.

Kuba Szpilka i Piotr Mazik opowiadają o Krupówkach. najsłynniejszej ulicy w Polsce. opisując skomplikowane procesy. zdarzenia i postaci. które zdecydowały o jej istnieniu i obecnym kształcie.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 29.9


Split payment w sektorze budżetowym

Autor: praca zbiorowa

Publikacja w bardzo praktyczny sposób wprowadza w arkana nowej instytucji podatkowej. czyli podzielonej płatności w VAT tzw. split payment. Zmiana ta wymaga od pracowników działów księgowości jednostek sektora finansów publicznych wielu prac. w tym m.in. dostosowania systemów księgowych oraz planu kont. Jednostki są także zobligowane do uważnego śledzenia wpływów i wydatków dokonywanych z odpowiednio dostosowanych kont bankowych jednostki.

W książce Czytelnik znajdzie także rozwiązania kluczowych zagadnień: w jaki sposób stosowanie split payment wpływa na odpowiedzialność podatkową płatnika faktury. co zrobić w sytuacji wpłaty podatku od towarów i usług na niewłaściwy rachunek bankowy. czy w związku z mechanizmem podzielonej płatności na każdej faktu

9.9: https://woblink.com/ebook/rozliczanie-vat-w-dzialalnosci-sezonowej-marcin-jasinski-130030u

Cena:


ISBN

9788381193405: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/autobiografia-murzyna-booker-t-washington-128914u

Cena:


Księżniczka mafii

Autor: Marisa Merico

Marisa Merico przez kilkanaście lat przemycała pieniądze. broń i narkotyki warte miliony. Widziała mafijne egzekucje

Kiedy trzynastoletnia Marisa poznała swojego ojca. była nim zachwycona. Dla niej Emilio Di Giovine był wspaniały. czarujący i kochający. Dla reszty świata – brutalny i bezwzględny. Wiedziała. że zrobi dla niej – dla swojej ‚księżniczki’ wszystko. ale nie spodziewała się. jak wiele zażąda w zamian…
Porzuciła spokojne życie w Blackpool. gdzie mieszkała z matką Angielką. żeby wrócić do ojca. do Mediolanu. Nie miała pojęcia. że wkracza do najpotężniejszego imperium narkotyków. broni i prania brudnych pieniędzy. Kiedy zakochała się w najbardziej zaufanym żołnierzu ojca. Emilio uznał. że jest gotowa poznać prawdę o rodzinnym biznesie. Wkr

29.99: https://woblink.com/ebook/transformersi-agata-jakobczak-129987u

Cena:psychologia pracy i organizacji pdf, prince of persia: zapomniane piaski, afekty, prawo pracy książka pdf, attachat, turcja wielki step i europa środkowa, gnitecki metodologia badań pedagogicznych pdf, lampa alladyna bajka, dom na odludziu, kasjusz dion historia rzymska pdf, nienawidzę cię nie odchodź pdf, demoniczna dentystka, arcybiskup fulton sheen przepowiednie, perfekcyjna żona pdf, gordian pdf…