https://woblink.com/product-publication/download/126917/epub

1: Autor

:

Cena:


Złam szyfr ludzkich zachowań

Autor: Vanessa van Edwards

Naukowe spojrzenie na sukces w relacjach z ludźmi. Ta książka to niezwykle praktyczny trening rozwoju kompetencji społecznych oraz inteligencji interpersonalnej.

Czy zdarza ci się czuć nieswojo podczas spotkań networkingowych? Czy zastanawiasz się czasem. co tak naprawdę myśli o tobie ktoś. z kim się umówiłeś na randkę? Chciałbyś umieć odczytywać ludzkie emocje? Jeśli tak. to pora zacząć zgłębiać naukę o ludziach. Opanowanie kompetencji społecznych odmieni twoje życie.

Vanessa Van Edwards posiadła sztukę odczytywania ludzkich zachowań. Stworzyła laboratorium badawcze. w którym zajmuje się ukrytymi czynnikami kształtującymi nasze postępowanie. Udało jej się złamać kod! W swojej książce Złam szyfr ludzkich zachowań przedstawia różne tajemnice. syst

79.2: https://woblink.com/ebook/przeciwdzialanie-praniu-pieniedzy-oraz-finansowaniu-terroryzmu-nowe-procedury-kamila-grabowska-127320u

Cena:


Kraków czerwonych. Zamieszki krakowskie 1923. 1936

Autor: Słomiak Paweł

Najkrwawsze strajki w czasach II RP – takiego Krakowa nie znacie!

Kraków czerwonych 1923 i 1936 to oparta na faktach powieść o międzywojennym Krakowie. w którym ścierają się interesy różnych grup społecznych. „Czerwoni” z kręgu Polskiej Partii Socjalistycznej. wykorzystując kryzys gospodarczy do osłabienia rządu. dwukrotnie realizują tragiczne w skutkach strajki.

Giną ludzie. miasto raz po raz jest paraliżowane… Kraków staje się areną najkrwawszych zamieszek robotników z policją i wojskiem w czasach II RP.

W okrutne lata wpisane zostały losy pewnej rodziny i jej przyjaciół. Poznajemy nie tylko podłoże polityczne i gospodarcze rozgrywających się wydarzeń. ale też życie codziennie. rodzinne. kulturalne. s

24: https://woblink.com/ebook/czarodziej-magnus-mikolaj-blechert-127707u

Cena:córka gliniarza pdf, niepokorny mężczyzna kristen ashley pdf, czasy po niemiecku, kobiety z dubaju, mróz zerwa, oferta matrymonialna, xavras wyżryn, marie kondo książka, własny pokój virginia woolf pdf, zaplatane nastolatki, paweł kleka, ania z zielonego wzgórza streszczenie pdf, nowela prusa, radoliszki, maria kruger karolcia…