Giełda dla firm rodzinnych

Autor: Szymon Filipczak

Wiele polskich firm rodzinnych stoi przed wyzwaniami związanymi ze zmianami pokoleniowymi. globalizacją. internacjonalizacją działalności oraz funkcjonowaniem w coraz większej skali. Aby sprostać rosnącym oczekiwaniom. firmy sięgają po narzędzia. jakie oferuje rynek kapitałowy. Transakcje IPO i debiuty na giełdzie umożliwiają m.in.: pozyskanie nowych zasobów finansowych. sprzedaż części akcji przez dotychczasowych akcjonariuszy. uzyskanie obiektywnej wyceny. budowanie prestiżu.

Autor „Giełdy dla firm rodzinnych”. wychodząc naprzeciw zainteresowaniu tym rodzajem transakcji. stara się odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania:

• Jak korzystanie z różnych źródeł finansowania wpływa na zarządzanie

89: https://woblink.com/ebook/piketty-i-co-dalej-heather-boushey-j-bradford-delong-135666u

Cena: J. Bradford DeLong


ISBN

9788324168231: Wydawnictwo

Format

34.8: https://woblink.com/ebook/ciemnosc-ragnar-jonasson-andrzej-jankowski-malgorzata-stefaniuk-135713u

Cena:zarz 360 kgp, zagłębie śląsko dąbrowskie, józef tischner książki, lewis carroll alicja w krainie czarów, pi razy drzwi czyli dziwne przypadki matematyki, okruchy szczęścia, antoni odyniec, pradawna tajemnica kwiatu życia, oczko się odlepiło temu misiu, bolesław samoliński, kundera nieśmiertelność, zawiść john gwynne, dzieci z wyspy saltkrakan, michał głuszak, katarzyna leżeńska, sprzedać duszę diabłu, zdążyć przed panem bogiem ebook, złączeni nienawiścią pdf freedisc, michio kaku hiperprzestrzeń, wymarzony mężczyzna pdf, kikster motoznawca, jakub szamałek ukryta sieć, anna paterek, słownik idiomów polskich pdf, hanna krall zdazyc przed panem bogiem, zatoka świń książka, waldemar podgórski…