Siła spokoju

Autor: Bob Roth

Potęga Transcendentalnej Medytacji

Co łączy Toma Hanksa. Davida Lyncha. Ellen DeGeneres i Gwyneth Paltrow? Kreatywność i umiejętność radzenia sobie ze stresem dzięki niezwykłej sile Transcendentalnej Medytacji.

Bez względu na pochodzenie. wyznanie czy stan posiadania wszyscy jesteśmy narażeni na stres. W dzisiejszym świecie wyeliminowanie czynników stresogennych jest praktycznie niemożliwe. Jest za to sposób na to. aby skutecznie sobie z nimi poradzić.

Bob Roth. nauczyciel TM oraz prezes Fundacji Davida Lyncha. od wielu lat pomaga ludziom w radzeniu sobie ze stresem. który uniemożliwia im koncentrację i radość z życia. Są w wśród nich dzieci. weterani wojenni. lekarze. studenci czy też największe gwiazdy Hollywood.

Wydawnictwo: ILLUMINATIO

Cena: 19.9


Nie powiem

Autor: Clare Empson

Pewnego dnia Catherine straciła zdolność mówienia. Przeżyła tak głęboką traumę. że nie jest w stanie przemówić – nawet do męża. dzieci i przyjaciół. Lekarze twierdzą. że jedynym sposobem. by odzyskała mowę. jest przeanalizowanie przez nią przeszłości. Catherine musi więc zacząć od początku – od niego. Od Luciana. Miłości swojego życia.

Poznała go na pierwszym roku studiów. Wciągnął ją do elitarnego kręgu swoich przyjaciół. których cały świat kręcił się wokół imprez i wielkich pieniędzy. Tworzyli idealną parę. Aż do tej strasznej nocy. gdy wszystko się rozpadło…

Mimo upływu lat Catherine i Lucian nie są w stanie zapomnieć o sobie i o tym. co wydarzyło się wiele lat temu. Kiedy odkryją całą prawdę. ich życie znów stanie pod znakiem zapytania. Czy mają szansę znów być razem. czy również i tym razem konsekwencje mogą okazać się tragiczne?

Wciągająca. mroczna. wstrząsająca. Fascynująca opowieść o sile wstydu i milczenia. – Laura Marshall. Dawna znajoma

Fenomenalny debiut! Mroczna. uzależniająca opowieść. która łamie serce i nie pozwala o sobie zapomnieć. – Ruth Hogan. Strażnik rzeczy zagubionych

Porywająca. emocjonalnie prawdziwa historia. Do samego końca nie odkrywa wszystkich tajemnic. – Sophie Kinsella

Mroczna. zachwycająca. oryginalna i absolutnie druzgocząca. Clare Empson ma pióro jak marzenie: zwięzły. wyrafinowany styl. w którym ani jedno słowo się nie marnuje. Uwielbiam tę książkę. – Francesca Jakobi. Bitter

Odurzająca. elegancka. porywająca opowieść. Powrót do Brideshead opowiedziany przez pryzmat Wielkich kłamstewek. – Lex Coulton

Pasjonująca. niezapomniana powieść. w której milczenie mówi więcej niż słowa i nikt nie jest tym. za kogo się podaje. Urzekła mnie od pierwszego zdania. – Elisa Lodato. An Unremarkable Body

W tej subtelnej historii pobrzmiewają echa Powrotu do Brideshead. Autorka z wielką wrażliwością analizuje tragiczne skutki romansu skazanego na porażkę. Fascynująca powieść. – Karen Perry. Girl Unknown

Mroczna opowieść o miłości. – Daily Mail

Clare Empson przez wiele lat zbierała doświadczenie w krajowej prasie. opisując wszystko od upadków banków inwestycyjnych po herbatkę z Barbarą Cartland (wszystko na różowo. z ciastem włącznie). Osiem lat temu przeprowadziła się na południe Anglii i zaczęła prowadzić bloga lifestylowego countrycalling.co.uk. Idylliczna okolica zainspirowała ją do napisania pierwszej powieści – okazuje się. że każdy raj ma swoje mroczne oblicze.

Clare mieszka z mężem i trójką dzieci na granicy hrabstw Wiltshire i Dorset.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 31.99


Cztery obsesje wyjątkowego szefa

Autor: Patrick Lencioni

Patrick Lencioni przedstawia jeszcze jedną opowieść o przywództwie. której każdy element jest równie porywający i pouczający. jak wszystkie poprzednie.

Tym razem Lencioni skupia się na kluczowej roli przywódcy w budowaniu zdrowej organizacji – często pomijanym. a niezwykle istotnym elemencie życia biznesowego. będącym podstawą trwałego sukcesu.

Czytelnicy mogą poznać historię intrygi korporacyjnej. w której Rich O’Connor. fikcyjny dyrektor naczelny firmy konsultingowej z branży technologicznej. Telegraph Partners. napotyka wyzwanie tak wielkie. że może ono zachwiać jego firmą. karierą i wszystkim. co uważa za ważne w byciu wyjątkowym przywódcą.

Wszystko. co robił Rich O’Connor. wiązało się w jakiś sposób przynajmniej z jedną z dyscy

34.9: https://woblink.com/ebook/zajadanie-emocji-maggan-hagglund-139439u

Cena:zlap.mnie jesli potrafisz, budynki biurowe, andrzej zielski, swojskość i obcość pdf, krystyn sosada, opowieści buddyjskie, wojciech adamczak, zapomniane słowa, lamża, prawo spadkowe skowrońska bocian, polski kryminał książka, deaver panika, temperament strelau, sp-lbg, biedni ludzie dostojewski, tadeusz bartoś żona, heczko mikrobiologia, halliday fizyka tom 3 pdf, szczeklik choroby wewnętrzne pdf…