ISBN

9788379004546: Wydawnictwo

Format

22.9: https://woblink.com/ebook/shavrill-prosba-i-zadanie-tomasz-kolomyjski-18067u

Cena:


Rycerz i Śmierć. O „Elegiach duinejskich” Rainera Marii Rilkego

Autor: Katarzyna Kuczyńska-Koschany

Pierwsza polska monografia Elegii duinejskich Rainera Marii Rilkego – najdojrzalszego dzieła austriackiego poety. pisanego w zmaganiu ze śmiertelną chorobą. Cykl duinejski to nowy wymiar gatunku elegii. a także odważna diagnoza nowoczesności. Z nowoczesnością właśnie i ze śmiercią – nim padnie pokonane – walczy dzielnie jak rycerz Rilkeańskie „ja”. Horyzont i szczegół stanowią dwie najistotniejsze współrzędne uprawianej tu hermeneutyki – autorskiej interpretacyjnie. a jednocześnie umocowanej w niemieckojęzycznej literaturze przedmiotu. To połączenie filologicznego mikrokosmosu uważnej lektury (close reading) z odwołaniem do całości cyklu. jak również do polskich kontekstów translacyjnych i recepcyjnych.

Wydawnictwo: Zwierciadło

Cena: 35.9


Ostatnia noc w Tremore Beach

Autor: Mikel Santiago

Thriller psychologiczny na miarę Stephena Kinga                                                                                                                                                              Peter Harper jest słynnym kompozytorem muzyki filmowej. Po niedawnym rozwodzie przeżywa niemoc twórczą. W poszukiwaniu spokoju i weny wynajmuje dom na pięknej i mało uczęszczanej plaży w Irlandii.     Pewnej nocy podczas potężnej nawałnicy Peter zostaje porażony piorunem. Po kilku dniach od wypadku zaczyna mieć niepokojąco realne wizje. Ich bohaterami są dzieci. które przyjechały spędzić z nim wakacje. zaprzyjaźnione małżeństwo z sąsiedztwa

26.99: https://woblink.com/ebook/bezwstydny-mortdecai-a-kysz-zjawo-nieczysta-kyril-bonfiglioli-magdalena-slysz-19436u

Cena:


Robaczki z naszej paczki

Autor: Adam Cichy

„Robaczki z naszej paczki” Adama Cichego to zbiór historyjek. które w humorystyczny sposób przybliżą dzieciom tajemniczy świat owadów i zwierząt. spotykanych na łące. w ogrodzie czy w lesie. Dlaczego ślimak jest powolny? Czy lubi plotkować? Czy najbardziej pracowite są mrówki i pszczoły? Czy biedronki mają siedem kropek? A może to piegi? Który owad brzęczy głośniej od komara? I dlaczego ludzie go tak nie lubią? Z pewnością nie jeden raz usłyszałeś takie pytanie z ust dziecka. Fascynujący i różnorodny świat zwierząt interesuje dzieci już od najmłodszych lat – w jego poznaniu pomoże im ta wesoła książeczka. „Robaczki z naszej paczki” w lekki i zabawny sposób przybliżą dzieciom życie komara. pszczoły. motyla. pająka. biedronki czy ślimaka. Dzieki opowiastkom maluchy poznają niewa

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 24


ISBN

9788301183998: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/geny-i-edukacja-kathryn-asbury-richard-plomin-17711u

Cena: Richard Plominstrona z ebookami, origami dla dzieci wzory, zwierzęta i ludzie, piecdziesiat twarzy graya pdf, arnold schwarzenegger pamięć absolutna, zranione uczucie, motyw rozdartej sosny, ojcze, karolcia bajka, zza grobu, wielkie pytanie o życie, wszechświat i całą resztę, jurand ze spychowa cytaty, chufo llorens, raw belle aurora pdf, jedenaście tysięcy pałek…