Drzewo uczuć

Autor: Teresa Trypuć

Wiersze pisane emocjami. Przybliżają zrozumienie naszych skrajnych uczuć. uczą empatii. Zawierają bogatą treść i przesłania. Motywują czytelnika do zastanowienia się nad własnym życiem. sensem istnienia. Pomagają pozbyć się negatywnych emocji. przynoszą ulgę. Przypominają o istotnych wartościach w życiu człowieka.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 16


ISBN

9788379769759: Wydawnictwo

Format

47.9: https://woblink.com/ebook/joseph-conrad-i-narodziny-globalnego-swiata-jasanoff-may

Cena: 7.99


Pejzaż z Aniołem

Autor: Magdalena Kordel

W tym roku w życiu Ady wszystko ma się zmienić!

Jeden wieczór. jedno spotkanie sprawiają. że marzy tylko o tym. by w te Święta wyjechać jak najdalej. Nie chce pamiętać o Wigilii i Bożym Narodzeniu. które od śmierci taty kojarzą jej się z niepewnością i odrzuceniem. Pragnie ciszy. samotności i spokoju gdzieś w górskiej chacie.

Na szczęście jej dawna znajoma Madeleine z radością przyjmie ją w swoim domu niemal na końcu świata…

Gdy zamykała drzwi. nie wiedziała. że właśnie za moment wydarzy się coś. co diametralnie odmieni całe jej życie. Czasem doprawdy niewiele trzeba. Ot. wino. korkociąg. koc i odrobina determinacji. No i szczypta szczęścia. Niby mało. a jednocześnie dla niektórych tak wiele.

Pejzaż z Aniołem to wzruszająca histori

:

Cena:


ISBN

9788381373913: Wydawnictwo

Format

:

Cena:


ISBN

9788328710719: Wydawnictwo

Format

43.9: https://woblink.com/ebook/kreatorki-kobiety-ktore-zmienily-polski-styl-zycia-lidia-pankow-julia-pankow-139200u

Cena: Julia Pańków


Wiersze pod choinkę

Autor: Elżbieta Walczak

Zbiór wierszy pod choinkę idealnych.

Życzę ci.

byś umiał patrzeć własnymi oczami.

Zacznij od zrozumienia najprostszych rzeczy.

Odróżniaj proste od skomplikowanych.

Życzę ci.

by czarodziejskie ręce dotykały spraw i rozwiewały mgły.

by w twoim sercu były punkty wspólne i stałe.

Nie idź zbyt szybko.

Odprowadzając wzrokiem twarze. sprawdzaj zainteresowanie.

Reklamy. argumenty. kalkulacje

są dla tych. którzy nie patrzą swoimi oczami.

Niech cię nie nudzą zwykłe grzechy.

Wielowymiarowość duszy to na końcu – ciemność.

Nie przekazuj złych wiadomości dobrym głosem – bądź szczery.

Nie próbuj chwytać wszystkich rzeczy i spraw. Nie rozrywaj sieci(wszystko jest ze sobą jakoś powiązane). nic się przez to nie stanie

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 14.65


Cwaniaki

Autor: Piotr Bojarski

Lato 1918 roku. 

W podzielonej miedzy trzech zaborców Polsce narodziła się nadzieja. 

Nareszcie. po 123 latach niewoli. ludzie zaczęli wierzyć. że być może uda się im odzyskać niepodległość. 

W tym czasie na terenie Europy działa wiele organizacji konspiracyjnych. a losy całego narodu spoczywały w dłoniach jednostek. 

Mało kto jednak mówił o tym. jaki okrutny los czekał tych młodych idealistów. 

Kanonier Józef Jęczkowiak. odpowiedział na wezwanie organizacji konspiracyjnej. choć groziła mu za to śmierć. Zdezerterował z armii niemieckiej. a następnie przez Francję. Belgię i Rzeszę przedostał się z narażeniem życia do rodzimej Wielkopolski. 

Pilot Franciszek Jach. weteran walk powietrznych w Szampanii. postanowił wcielić w życie szalony plan. w wyniku którego mo

31.9: https://woblink.com/ebook/minecraft-wyspa-max-brooks-ewa-ziembinska-137822u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/139839/epub

1:

:

Cena:


Poradnik hodowcy aniołów

Autor: Grzegorz Kasdepke

Nawet z daleka ogródki działkowe po drugiej stronie ulicy wyglądają złowieszczo. Niknące w cieniu owocowych drzew. przesycone wilgocią bezludne alejki. To zakazana strefa. dzieci nie chodzą tam same. Marta doskonale o tym wie. ale nikt ani nic jej nie powstrzyma. bo tylko ona może wyjaśnić. co tam robią… anioły.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adamada

Cena: 24.9patryk tomaszewski umk, ewolucja człowieka sprawdzian, slang niemiecki, jack ketchum dziewczyna z sąsiedztwa pdf, twierdza krzyżowiec 2 gra, bieguni fragmenty, fizyka w rysunkach, potęga miłości książka, chronologia wydarzeń, sara temer, jak korzystać z kindle, książki mobi za darmo, jeżu…