Pasja Michała. Życie i męczeńska śmierć bł. Michała Czartoryskiego OP

Autor: Marcin Brzeziński

Ojciec Michał (Jan Franciszek) Czartoryski (1897–1944) – wychowywany w arystokratycznej rodzinie. ostatecznie wybrał życie w habicie dominikańskim. Współczesny męczennik. wliczony w poczet błogosławionych. żołnierz (w wojnie z bolszewikami walczył w obronie Lwowa). kapelan powstańców warszawskich. których nie opuścił w obliczu śmierci. Działacz „Odrodzenia”. absolwent architektury. kierownik budowy klasztoru na Służewie. Wychowawca braci w nowicjacie i studentów. Wciąż zmagał się z własnymi słabościami. tego samego wymagał od innych. W imię zasad nie wahał się nawet wchodzić w konflikt z przełożonymi.

„Od kilku już lat straciłem zaufanie do siebie […] co miałem rozmieniłem na drobną monetę; akumulator odładował się i choć prądu mniej czy więcej się wpuszcza – nie ładuje się. […] Pan Jezus pociąga mnie i pokazuje drogę”.

(z listu do ks. Włodzimierza Cieńskiego)

—-

Książka dofinansowana przez Klasztor oo. dominikanów na Służewie.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 28.99


ISBN

9788378599616: Wydawnictwo

Format

10: https://woblink.com/ebook/dziwne-dni-michal-stonawski-129475u

Cena:


Jelito drażliwe. Leczenie dietą.

Autor: Stolińska-Fiedorowicz Hanna

Wszystko. co musisz wiedzieć o zespole jelita nadwrażliwego oraz 140 przepisów na pyszne i niepodrażniające przewodu pokarmowego posiłki.

 

Czy wiesz. dlaczego naukowcy nazywają jelita drugim mózgiem?

To właśnie jelita decydują o prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. nerwowego i pokarmowego.

W książce Jelito drażliwe znajdziesz zalecenia dietetyczne. a także proste i smaczne przepisy. dzięki którym posiłki znów będą sprawiały ci radość.

Zawarte w niej informacje i porady są wsparciem dla osób cierpiących na każdą postać zespołu jelita nadwrażliwego. 

W książce Jelito drażliwe dzielę się wiedzą. jak radzić sobie z problemem zespołu jelita nadwrażliwego na podstawie do

31.9: https://woblink.com/ebook/kopnij-pilke-ponad-chmury-iwona-szelezinska-134113u

Cena:andrea laurence, pochodzenie czlowieka, hard truck 18, komiks minecraft, cena w marketingu, wojciech chmielarz przejęcie, mistycy, charamsa, historia pomocy społecznej pdf, jak mniej myśleć ebook, efemera, złączeni nienawiścią pdf, matematyczne ciekawostki, krzysztof jaskułowski, emiryzm, bourne’a, lęk przed bliskością książka pdf, adam bede…