Wśród elit Mediolanu

Autor: Helen Bianchin

Lily Parisi odkrywa. że jej narzeczony od dawna zdradza ją z inną. Zrywa zaręczyny i jedzie do Mediolanu. by tam rozpocząć nowe życie. Jej dni wypełniają teraz przyjemności: pokazy mody. zakupy i wystawne bankiety. Lily powoli zapomina o dawnym związku. I wtedy właśnie pojawia się przystojny i tajemniczy Alessandro…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Format

EPUB.MOBI: 30964

https://woblink.com/ebook/jaroslawa-marka-rymkiewicza-dialogi-z-tradycja-lidia-banowska-wieslaw-ratajczak-30964u

:

Cena:


Edukacja Sebastiana

Autor: Jane Harvey-Berrick

Caroline Wilson tkwi w nieszczęśliwym. bezdzietnym małżeństwie z jedenaście lat starszym Davidem ? pedantycznym wojskowym. specjalistą medycyny lotniczej. Apodyktyczny mąż narzuca Caroline to. jak ma się ubierać. zachowywać. a nawet wypowiadać. Zagubiona. nieszczęśliwa kobieta nie potrafi uporządkować swojego życia. Dwa lata po ślubie przeprowadza się z mężem do domu w słonecznym San Diego. Tam Caroline poznaje ośmioletniego wówczas Sebastiana. syna szefa Davida. Wrażliwy i nierozumiany przez rodziców chłopiec odnajduje zrozumienie i wsparcie u Caroline. z którą od razu się zaprzyjaźnia. Jednak pewnego wrześniowego dnia Caroline nagle wyjeżdża? Dziewięć lat później? Caroline wraca do San Diego. Tam też ponownie spotyka Sebastiana. Między dojrzałą kobietą i nastoletnim Sebastianem odżywają dawne uc

29.9: https://woblink.com/ebook/dolina-mgiel-cz-i-droga-wojownika–30832u

Cena:


:

:

Cena:język matematyki sprawdzian liceum pdf, controlling pdf, libertyński, anna adamus matuszyńska, zaburzenia osobowości pdf, biblizmy, automatyka podstawy, mity celtyckie, decomorreno, książki online za darmo, mechanika statyka, kosmita książka, nowele prusa, rozmowa o prace angielski, alfabet urbana pdf, nie poprawne, www.ibuk.pl, park avenue vi keeland pdf, tylko nie milosc, muzykoterapia pdf, modele gospodarki rynkowej, znaki 2 online, iron from ice…