Zmierzch Tudorów

Autor: Philippa Gregory

Po śmierci Henryka VIII rozpoczyna się walka o sukcesję. Nieletni syn zmarłego władcy nie rządzi samodzielnie. a w kolejce do tronu ustawiają się zwaśnieni spadkobiercy Tudorów.

Połowa XVI wieku. Anglia. Kiedy nieletni król Edward VI Tudor umiera. królową zostaje Joanna Grey. prasiostrzenica zmarłego Henryka VIII. Tymczasem katoliczka Maria Tudor. córka Henryka VIII. pośpiesznie gromadzi armię i więzi Joannę w Tower. Ponieważ Joanna odmawia wyparcia się wiary protestanckiej. Maria Tudor posyła ją na szafot. Również siostry straconej królowej. Katarzyna i Maria. pozostają w śmiertelnym niebezpieczeństwie. dopóki królowa Maria nie urodzi potomka. Ich trudne położenie nie ulega poprawie.

gdy władzę obejmuje Elżbieta I. W każdej chwili siostry Grey mogą podzielić los ściętej Joanny.

Wartka akcja i kolejne przypomnienie. że historię tworzyli nie tylko mężczyźni. „Daily Mail”

Ta powieść to frapująca. ale też przekonująca interpretacja wydarzeń. „The Times”

Wydawnictwo: Książnica

Cena: 38.9


ISBN

9788395260605: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/tajemnicza-roza-wydanie-dwujezyczne-angielsko-polskie-william-butler-yeats-137826u

Cena:


:

:

Cena:rozprawka z dziadów, kłopotliwe uczucia, jak pisać zaproszenie, angelika szelągowska-mironiuk, dziewczyna ktora igrala z ogniem, zranionamilosc, prawo drogowe, nietzsche tako rzecze zaratustra, the hobbit pdf, repetytorium maturalne matematyka pdf, lękajcie się, adam gorczyński, egomaniac vi keeland pdf chomikuj, arabski syn chomikuj, roman milewski podstawy ekonomii, dieta miażdżycowa pdf, streszczenie król edyp, jakub kosek, szatan z siódmej klasy audiobook za darmo, książki download, książka o kukuczce, monika gwóźdź, diagnoza społeczna 2017 pdf, system prawa pracy…