Jej mózg. jego mózg. czyli Bóg wie. co robi

Autor: Walt Larimore

Ona ‚czyta’ ludzi. a on czyta instrukcje. On nie pyta o drogę. a ona nie docenia jego rad. Ona jest bardzo tajemnicza. a on bardzo praktyczny. Wydaje się. że on nie słucha. a ona jest zbyt emocjonalna… Chociaż twierdzi się. że mężczyźni i kobiety się nie różnią. to pary wiedzą – on i ona tworzą odmienne światy. ‚Jej mózg. jego mózg’ pokazuje te zaprojektowane przez Boga różnice. Jeśli się je zrozumie i zaakceptuje – małżeństwo stanie się silniejsze i szczęśliwsze. Połączenie najnowszych badań mózgu z niemal 40-letnim stażem małżeńskim i praktyką poradniczą autorów zaowocowało książką. która ukazuje wyjątkową konstrukcję każdej płci – omawia odmienną budowę męskiego i kobiecego mózgu i działanie hormonów. skutkujące innymi zwyczajami. skłonnościami oraz sposobem myślenia i działania mężczyzn i kobiet

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 33.99


ISBN

9788381191630: Wydawnictwo

Format

11.9: https://woblink.com/ebook/wichrowe-opowiesci-barbara-wrzesinska-magdalena-wrzesinska-133846u

Cena: Magdalena Wrzesińska


Treblinka 43

Autor: Michał Wójcik

Treblinki nie można było przeżyć. Najsprawniejsza fabryka śmierci w machinie Holocaustu zabijała tylu ludzi. że nie starczało ziemi. by wszystkich zakopać. Gigantyczne ruszty do palenia ciał szybko okazały się za małe. Treblińska ziemia krwawiła.

A jednak wyniszczeni i odarci z godności ludzie odważyli się wzniecić bunt. 2 sierpnia 1943 roku wywołali zbrojne. zakończone sukcesem powstanie w obozie zagłady. Większe i bardziej spektakularne niż to w Sobiborze.

Jak wyglądała konspiracja. jeśli w Treblince za najmniejsze przewinienie groziła śmierć?

Jak więźniowie zdołali przejąć broń. zaatakować strażników i uciec?

Czy AK pomogła powstańcom i dlaczego jej raporty są pełne sprzeczności?

Czy uciekinierzy mogli liczyć na pomoc Polaków?

Książka Michała

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


ISBN

9788380888562: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/madrosc-inteligencja-i-tworczosc-w-nauczaniu-robert-j-sternberg-linda-jarvin-elena-l-grigorenko-128922u

Cena: Linda Jarvinpieski obrazki, gra szklanych paciorków, obrazki dla maluchów czekamy na dzidziusia, złota klatka pdf, krzysztof gosztyla, gietrzwałd sanktuarium historia, prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol chomikuj, status pracownika samorządowego, biały kruk stasiuk, wioletta baran, english for pharmacists, norweski krok po kroku, następny do raju pdf, krystyna okólska, biblioteka pedagogiczna online, książki paranormalne…