Dziecko ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w rzeczywistości pedagogicznej

Autor: Małgorzata Kitlińska-Król

Problem specjalnych potrzeb edukacyjnych dzieci pojawiający się na kolejnych szczeblach edukacji. w placówkach opiekuńczo-wychowawczych. resocjalizacyjnych. terapeutycznych niepokoi społeczeństwa wszystkich krajów świata. Osoby. u których diagnozujemy różnorodne dysfunkcje w funkcjonowaniu o bardzo wąskim lub niezwykle szerokim spektrum nieprawidłowości wymagają specjalnego podejścia pedagogicznego w procesie kształcenia. wychowania. opieki i terapii. Profesjonalne wsparcie dziecka/podopiecznego ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oparte na pełnej akceptacji. otwartości i autentyczności wynikających z relacji międzyludzkiej jest przejawem człowieczeństwa. Ludzie dla ludzi – młodszych i starszych – tworzyć powi

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 29.9


ISBN

9788365843722: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/moje-zycie-ma-cel-rozmyslam-modle-sie-rozumiem-rick-warren-128865u

Cena:artur kijak, królowa jane, czy człowiek to zwierze, metodyka pracy sędziego w sprawach cywilnych pdf, piekielna miłość pdf haner, książki online free, gejerel, słownik pedagogiki specjalnej pdf, anna mach, konflikt rol, układ hormonalny test pdf, fukuyama koniec historii pdf, kierunkowy22, medycyna katastrof, zbrodnie w nickelswalde, blanka lipińska ten dzień pdf docer, obywatel film wellesa, chemiczne metody analizy ilościowej, ałbena grabowska alicja w krainie czasów, czarna owieczka lektura pdf za darmo, upadek cywilizacji, myszeida streszczenie, charakterystyka józefa k…