ISBN

9788366134355: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/ukryty-rekopis-lauren-belfer-129399u

Cena:


Angielski – 10 ebooków ‚Intensive English Course’

Autor: Katarzyna Frątczak

Kurs Intensive English Course to obszerny kurs języka angielskiego. który znacznie poszerzy Twoją wiedzę i praktyczne umiejętności władania językiem obcym na poziomie średniozaawansowanym. Obmyślana ze szczególną uwagą formuła kursu pozwala na dostęp do niego na wszystkich urządzeniach (telefon. tablet. laptop. czytnik ebooków). jak również pobranie go na swój komputer i wydrukowanie (plik pdf).

Kurs możesz kupić jeszcze taniej bezpośrednio na stronie wydawnictwa: kursyonline.wymownia(pl)

JAKIE TEMATY OBEJMUJE INTENSIVE ENGLISH COURSE?

Intensive English Course porusza przede wszystkim zagadnienia związane z życiem codziennym podczas pobytu za granicą. Jako kursant zostaniesz gruntownie przygotowany do wyjazdu

32.9: https://woblink.com/ebook/silver-stag-rosner-a-m–133923u

Cena:


19.99

https://woblink.com/ebook/swieci-wokol-nas-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-tomasz-zajbt-anna-paczuska-grzegorz-sobczak-grzegorz-sobczak-129553u: https://woblink.com/product-publication/download/129553/pdf

:

Cena:


Winda do nieba

Autor: Meszko Tadeusz

Epitafium dla ery kosmicznej.

Cuda XXI wieku nie okazały się tak cudowne jak sądzono.

Hamulcem rozwoju stała się religia. nastało nowe średniowiecze.

 

Akcja powieści dzieje się w 2069 roku (stulecie lądowania na Księżycu). w mieście-państwie Dawapolis blisko równika. gdzie zbudowano windę do kosmosu – jak uważają jedni. lub Boga – jak ją widzą drudzy. Osią narracyjną jest śledztwo Barta. poszukującego na zlecenie Ester jej matki Désirée. która porzuciła dziecko zaraz po porodzie. W trakcie tego śledztwa Bart przypadkowo trafia na nowe tropy. mogące wyjaśnić śmierć jego rodziców sprzed ćwierć wieku. Te dwa śledztwa zaczynają się splatać.

W tle toczy się rozgrywka dwóch odłamów Kościoła katolickiego. Spodziewana jest bliska śmierć papieża i zw

:

Cena:


List z powstania

Autor: Anna Klejzerowicz

W ostatnich dniach walk powstańczych w pięknej willi na warszawskim Żoliborzu zostają zamordowani Maria i Juliusz Bońkowscy. którzy oczekują na wieści od swojej dzielnej córki Hanki. biorącej udział w powstaniu. Osierocają nie tylko Hankę. ale także młodszą córkę. Julię. To właśnie ona poniesie brzemię tamtych wydarzeń. Po wojnie. gdy na jaw wychodzi śmierć rodziców. a starsza siostra uznawana jest za zaginioną. Julia trafia do sierocińca. Nie przyjmuje jednak do wiadomości pogłosek o śmierci Hanki. na którą wciąż czeka. Poszukiwanie śladów zaginionej siostry. tropienie najmniejszej chociaż informacji o powstańczej łączniczce. staje się życiową misją Julii i jej córki – Marianny. Można nawet odnieść wrażenie. że kobiety balansują na granicy szaleństwa i opętania. Prawda. której z takim uporem szukają. staje się dla nich i dla ich bliskich śmiertelnie niebezpieczna. Przeszłość skrywa bowiem mroczne tajemnice.

Choć tak naprawdę główna akcja fabularna dzieje się na przestrzeni lat powojennych. to życie tych dwóch kobiet naznaczone jest wydarzeniami z sześćdziesięciu trzech dni Powstania Warszawskiego.

To powieść o tym. jak cienka i łatwo przekraczalna jest granica pomiędzy złem a dobrem. miłością a nienawiścią. To także opowieść o tym. jak najmniejsza chwila może odcisnąć bolesne i nieusuwalne piętno na życiu człowieka. czyli jak historia wraca echem we współczesności i kształtuje przyszłość. Polecam.

Leszek Koźmiński

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9


ISBN

9788380171374: Wydawnictwo

Format

28.35: https://woblink.com/ebook/polityka-w-mediach-magdalena-butkiewicz-grzegorz-lecicki-pawel-platek-133426u

Cena: Grzegorz Łęcickisprawdzian puls życia 3 ekologia, ksiądz marek słowacki, zabójcze lato, opowiadania erotyczne pdf, rhys agnieszka siepielska pdf, król edyp sofokles pdf, prawo urzędnicze pdf, akwarium suworow pdf, ryby słodkowodne i morskie, audiobook w pustyni iw puszczy za darmo, powieść polityczna, niech stanie się światłość, apetyt na miłość justyna, zastosowanie matematyki w ekonomii, opieka okołooperacyjna, anna siewierska chmaj…