Łukasz Kubot. Żyjąc marzeniami

Autor: Artur Rolak

Poznaj historię pierwszego polskiego zwycięzcy Wimbledonu!

Kiedy zaczynał przygodę z tenisem. po meczach wysypywał mączkę z dziurawych butów. Nawet jeśli wygrywał. często musiał rezygnować z dalszej gry. bo psuła mu się jedyna rakieta. Mimo wszystkich tych przeszkód to właśnie Łukasz Kubot stał się pierwszym Polakiem. który triumfował w legendarnym Wimbledonie. 

Dowiedz się. jak przejawia się jego obsesyjny profesjonalizm. Przeczytaj. jak ważny był wyjazd do USA i Czech. kto nauczył go tańczyć kankana i dlaczego nie został piłkarzem. Dzięki licznym rozmowom z Kubotem. jego rodziną. trenerami i kolegami z kortu Artur Rolak po raz pierwszy przedstawia niezwykłą historię najbardziej utytułowanego polskiego tenisisty XXI wieku.

Łukasz jest idealnym przykładem na to. że

34.99: https://woblink.com/ebook/motorhead-ochlejmordy-i-zadymiarze-martin-popoff-128587u

Cena:


Szatan i Judasz: Winnetou w Afryce. Tom 5

Autor: Karol May

Szatan i Judasz: Winnetou w Afryce. Tom 5

„Szatan i Judasz” to 11-tomowy cykl przygodowy autorstwa Karola Maya. twórcy słynnego Winnetou. Indiański wódz pojawia się.by wraz z innymi znanymi bohaterami wspólnie odbyć niebezpieczną podróż pełną ekscytujących przygód.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Seryjni mordercy – suma wszystkich lęków

Autor: Szczęch Urszula

Kuba Rozpruwacz. Ted Bundy. wampir z Bytowa – co łączy te postaci? Każdy z nich był seryjnym mordercą. Jakie były motywy ich zbrodni? Co siedziało w głowie tych mężczyzn w trakcie popełniania tak okrutnego czynu? Czy przyczyna tkwi w chorobie psychicznej. czy może był to akt wykonywany w pełni świadomie?

Problem seryjnych zabójców istnieje od zawsze i budzi wiele pytań. Kontrowersyjną kwestią jest też system kar – są zarówno zwolennicy jak i przeciwnicy skazywania na śmierć.

Książka „Seryjni mordercy – suma wszystkich lęków” stara się odpowiedzieć na część tych pytań. jednak w trakcie wywodu rodzą się kolejne. Autorka zarysowuje możliwe profile złoczyńców. bazuje na rzetelnych przykładach. bada

9.9: https://woblink.com/ebook/zycie-poezja-mysli-i-slowa-anna-emilia-matracka-129585u

Cena:


:

:

Cena:


ISBN

9788381191999: Wydawnictwo

Format

22.9: https://woblink.com/ebook/fatalny-turnus–128956u

Cena:więzień azkabanu pdf, roman pdf, paweł wołoszyn, prymityw. epopeja narodowa, dojrzewanie u dziewczynek, średniowiecze polski, fundacja i imperium, angielski w podrozy, chmielarz zombie, mużyk, milioner i bogini pdf docer, e-booki za darmo, kontratyp mroz, kodeks ruchu drogowego 2020 pdf, psychologia zachowań konsumenckich pdf, radosław filip muniak, neurologia wieku rozwojowego, alfabet pdf, opowieść podręcznej margaret atwood pdf…