Szukając przystani

Autor: Anna Karpińska

Anna Karpińska nową sagą znowu poruszy serca czytelniczek!

Wanda nareszcie będzie mogła zrealizować swoje marzenia. Emerytura to miał być jej czas. Jednak los ma w stosunku do niej inne plany. Zamiast podróży i smakowania życia. stawia przed nią szereg nieoczekiwanych obowiązków i trudności.

Zostaje sama z maleńką wnuczką. A do tego musi jeszcze przejąć po mężu prowadzenie restauracji i zaplanowane życie ułożyć sobie od nowa. Dopiero na emeryturze zostaje wystawiona na próbę…

Czy bohaterce uda się sprostać wyzwaniom? Czy pozostanie ostoją rodziny. nie zaprzepaszczając marzeń i nie zapominając o sobie samej? I ile można zrobić z miłości do wnuczki?

‚Szukając przystani’ to pierwszy tom nowego cyklu ‚Rodzinne roszady’. Drugi tom. ‚Bezpieczny port’. już w przygotowaniu.

Anna Karpińska – autorka poczytnych książek obyczajowych. które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników. Ukończyła politologię na Uniwersytecie Wrocławskim. uczyła studentów. była dziennikarką. wydawała książki. prowadziła firmę. Siedem lat temu porzuciła dotychczasowe życie zawodowe całkowicie oddając się pisaniu powieści. Ma męża. trójkę dorosłych dzieci i troje wnucząt. Mieszka w Toruniu. weekendy spędza na wsi. przynajmniej raz w roku podróżuje gdzieś dalej. by naładować akumulatory. Nie wyobrażam sobie życia bez moich bohaterów. ale tworzę dla czytelników. To ich zainteresowanie stanowi dla mnie źródło satysfakcji i motywuje do pracy – mówi. ‚Szukając przystani’. pierwszy tom sagi ‚Rodzinne roszady’. jest jej dwunastą książką.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 29.6


Off-off

Autor: Ewa Skunart

Witajcie na ulicy Uroczej. Tutaj całymi dniami kobiety gotują. popalając papierosy. a mężczyźni przesiadują w piwnicach i zajmują się swoimi męskimi sprawami. To świat dzieciństwa dwóch małych dziewczynek. w którym beztroska i radość przeplatają się z mrokiem i lękiem… Teraz ulica Urocza. tak jak przyjaźń z dawnych czasów. jest już tylko wspomnieniem. a dwie dorosłe kobiety. niegdyś nierozłączne. mają spotkać się po latach. Gdy w oczekiwaniu na spotkanie upływają kolejne godziny. a dawna przyjaciółka się nie zjawia. do kobiety samotnie czekającej przy kawiarnianym stoliku powracają wspomnienia. które. przelane na papier. mogą stać się kanwą scenariusza – prawdziwie offowego.

To szalona

25: https://woblink.com/ebook/awaria-michal-komarnicki-141201u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/140929/epub

1:

:

Cena:


Dizajn na co dzień

Autor: Don Norman

Pierwsze polskie wydanie kultowej książki poświęconej projektowaniu. Od czego zależy. czy przedmiot jest dobrze lub źle zaprojektowany? Kiedy spełnia on oczekiwania użytkowników. a kiedy zaspokaja wyłącznie ambicje projektanta? Co sprawia. że jedne przedmioty przechodzą do historii. a inne ulegają zapomnieniu? Donald Norman. amerykański psycholog kognitywny i projektant. wnikliwie i ze swadą opowiada o tym. na czym polega funkcjonalność projektowania i na czym opierają się nasze relacje z przedmiotami. Fascynująca lektura nie tylko dla adeptów wzornictwa przemysłowego i dizajnu.

Wydawnictwo: Karakter

Cena: 45


Bajki Pani Bożenki

Autor: Bożena Delewska

Krótkie. rymowane bajki przeznaczone dla najmłodszych czytelników. dzięki którym dzieci mogą odkrywać świat zwierząt i na jego przykładzie uczyć się wielu ciekawych rzeczy.

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 24


ISBN

9788395317736: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/malenka-dorrit-wydanie-dwujezyczne-charles-dickens-140574u

Cena:


Rak to nie choroba a mechanizm uzdrawiania

Autor: Andreas Moritz

Zaskakująca prawda na temat metod leczenia raka. 

Autor udowadnia. że obecnie najpowszechniej stosowanie metody eliminowania komórek rakowych zapewniają pełen sukces terapeutyczny u zaledwie 7% pacjentów. z których większość cieszy się z nieobecności raka nie dłużej niż przez 5 lat. Co więcej. część zabiegów uśmierca więcej osób niż ratuje. Co jednak. jeśli diagnoza „rak” jest tylko pozornie straszna? 

Nowe spojrzenie na nowotwory!

Dzięki tej książce uświadomisz sobie. że spontaniczne remisje nie są żadnym cudem. a komórki nowotworowe nie tylko niosą mądrość. ale i zdrowie. Poznasz mądrość natury. działanie wolnych rodników i ryzyko związane z zatorami wątroby. Będziesz także w stanie wykorzystać szereg naturalnych metod

28: https://woblink.com/ebook/tequila-liczba-bestii-lukasz-smigiel-140739u

Cena:kroniki akaszy audiobook, fałszywa pobożność, mróz chyłka tom 11, potęga podświadomości audiobook mp3, rybałtowska saga, facet z jajami pdf, kurek turystyka, macierewicz piatek, bielański chemia nieorganiczna pdf, bezpieczeństwo ekonomiczne pdf, wodecki, umrzesz kiedy umrzesz, średniowieczna opowieść z fantastycznymi zwierzętami, witia, przyczyny i skutki wielkiego kryzysu gospodarczego, wielka księga nalewek pdf, historia szaleństwa, sfilmowana powieść fredericka forsytha, obudź się i zacznij żyć, nieplanowane książka pdf, klasyfikacja procesów…