Zdrowie na własne życzenie. Tom 4

Autor: Józef Słonecki

Bioenergoterapeuta i autor tej książki. Józef Słonecki. po długiej praktyce i wielu obserwacjach. odkrył prawdę. powiedzielibyśmy. nader oczywistą: nie można wyleczyć żadnej choroby. Rodzaje lekarstw i metod nie mają znaczenia.

 

Warunkiem sine qua non wyzdrowienia jest usunięcie przyczyny choroby!

 

Wszystko inne to zwyczajna hochsztaplerka. pisze autor. mająca na celu wyłudzenie pieniędzy od naiwniaków oczekujących cudów. Bioenergoterapia dla pieniędzy nie jest tu żadnym wyjątkiem.

 

To książka o bioenergoterapii. które rozumem nie zmierzysz; i chyba najbardziej osobisty z czterech tomów „Zdrowia na własne życzenie”. Autor opowiada o wynalezieniu mikstury oczyszczającej w stylu właściwym powieściom kryminalnym. Dalej Józef Słonecki o koktajlu

27.99: https://woblink.com/ebook/zdrowie-na-wlasne-zyczenie-tom-3-jozef-slonecki-32119u

Cena:


32807

29: https://woblink.com/ebook/tylko-jedno-klamstwo-kathryn-croft-32807u

1

:

Cena:


ISBN

9788380736146: Wydawnictwo

Format

9.99: https://woblink.com/ebook/zaopiekuj-sie-mna-bari-wymarzony-piesek-tom-33-holly-webb-32188u

Cena:biomedyka, guillame musso, krzysztof obłój strategia organizacji pdf, pypcie na języku, demonolodzy ed i lorraine warren pdf, dzikie stwory. sztuka wychowania chłopców, tablica poglądowa, need for speed porsche 2000, formy wypowiedzi egzamin gimnazjalny, wywiad ze śmiercią, zabaweczki, piła ryba, fakt nie mit, smocza straż 4, niedobrana para…