Nigdy nie pozwolę ci odejść

Autor: Marta W. Staniszewska

„Nigdy nie pozwolę ci odejść” Marty W. Staniszewskiej to druga część gorąco przyjętego erotyka „Nigdy cię nie zapomniałam”. Przesycona pikantnymi scenami. jeszcze bardziej namiętna i smakowita. pełna czułości historia dwojga kochanków. których miłość przetrwała ponad czasem i ludzką zazdrością. W poprzednim tomie pożegnaliśmy bohaterów w  dzień ich zaręczyn. Dziś pochłonięci codziennością narzeczeni szykują się do ślubu i z trudem starają się pogodzić z zaborczym uczuciem. Aleks dopina kolejne kontrakty. a Sophie kończy przygotowania do otwarcia drugiego salonu urody. Zapominają. że szczęście nigdy nie trwa długo. a życie nie jest jak wycięte z pięknej baśni o Kopciuszku i rzadko ma pozytywne zakończenie. Dotąd przyczajona w cieniu przeszłość powraca. aby wystawić ich

5: https://woblink.com/ebook/strzyga-opowiesc-niesamowita-andrzej-sarwa-17705u

Cena:


Skuteczny menedżer . Czego nie uczą w szkole o zarządzaniu ludźmi

Autor: Marta Pawlikowska-Olszta

Ty też możesz być świetnym menedżerem! Poznaj najważniejsze narzędzia zarządzania ludźmi i sprawdź. jak wprowadzić je w życie.

Znajomość najważniejszych praw psychologii pomoże ci zrozumieć. jak wpływać na pracowników i ich motywować. Poznasz sprawdzone zasady działania w typowych sytuacjach: od zatrudniania pracownika. przez budowanie zespołu i kontrolę nad jego działaniem. aż po zwalnianie podwładnego. Dowiesz się. jak utrzymywać kreatywność w zespole. udzielać konstruktywnej informacji zwrotnej i odpowiednio delegować działania. W książce znajdziesz pytania nurtujące najbardziej wnikliwych menedżerów – oraz konkretne odpowiedzi i wskazówki eksperta.

29.99: https://woblink.com/ebook/wyspa-joanna-miszczuk-17597u

Cena:


Nowa miłość

Autor: Carol Marinelli

Jasmine postanawia udowodnić sobie i rodzinie. że rozwód to nie koniec świata. Znajduje pracę w innym szpitalu. organizuje opiekę nad dzieckiem. stara się nawet prowadzić życie towarzyskie. Jej spokój burzy zauroczenie doktorem Devlinem. Oboje są przeciwnikami bliższych relacji w miejscu pracy. jednak pożądanie jest silniejsze…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


Kocioł duchów

Autor: David Weber

Trzeci tom serii powieści powiązanej z serią o Honor Harrington. którą David Weber napisał we współpracy z Erikiem Flintem.

Po zawiązaniu przez Imperium Manticore i Republikę Haven nowego sojuszu skierowanego przeciwko Równaniu agenci obu stron. Anton Zilwicki oraz Victor Cachat. zaczęli poszukiwania dowodów fatalnej roli. jaką odegrał ten przeciwnik w wydarzeniach ostatnich lat. Teraz muszą raz jeszcze polecieć na Mesę. gdzie trwają niepokoje wywołane przez wojnę Manticore z Ligą Solarną. i udowodnić winę Równania. które przygotowuje się do zadania ludzkości decydującego ciosu.

Kocioł duchów to trzeci tom podserii „Królowej niewolników”. ponownie łączący ją z głównym cyklem Webera. „Honor Harrington”.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 11.9kwestionariusz badania mowy pdf, bracia coen filmografia, lizbona przewodnik pdf, tajemnicza wyspa verne, autorka dowodów na istnienie, czarodziejska góra pdf, jeszcze dzień życia chomikuj, żywność chemia, feld podstawy projektowania procesów technologicznych pdf, błysk rewolwru, społeczne skutki alkoholizmu pdf, rzeka kłamstw, trapped pdf, rozmyślania marek aureliusz pdf, borderline jak żyć z osobą o skrajnych emocjach pdf, silent hunter 5, logika widła zienkiewicz pdf…