Kasy rejestrujące 2017

Autor: Joanna Dmowska

Publikacja zawiera przegląd najnowszych interpretacji dotyczących ewidencjonowania sprzedaży na kasie rejestrującej w 2017 r. z komentarzami eksperta. Omówione zostały interpretacje dotyczące stosowania zwolnień z obowiązku ewidencjonowania na kasie rejestrującej. zasad ewidencjonowania. korekt sprzedaży zaewidencjonowanej. możliwości uzyskania ulgi na zakup kasy.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


Wesołe kumoszki z Windsoru

Autor: William Shakespeare

„Wesołe kumoszki z Windsoru” to jedyne dzieło dramatyczne Szekspira osadzone we współczesności autora – w Anglii przełomu XVI i XVII wieku. stanowiące przy tym znakomity obraz obyczajowości epoki. Dwie zamężne mieszczki padają ofiarami zalotów pewnego szlachcica. Jako że szybko odkrywają jego niecne zamiary. postanawiają zabawić się jego kosztem i zrobić sobie z niego niewybredne żarty.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 3.66


ISBN

9788375617771: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/time-for-change-niemozliwe-nie-istnieje-artur-wikiera-30352u

Cena:


ISBN

9788365789853: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/odpowiedzialnosc-za-naruszenie-dyscypliny-finansow-publicznych-w-praktyce-czesc-i-izabela-motowilczuk-30439u

Cena:


ISBN

9788365482624: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/kirkhammer-wojciech-ryszard-karolak-30462u

Cena:byłam służącą w arabskich pałacach audiobook, zastawka eustachiusza, nieodparte, tokarczuk ukrainka, cel badań definicja nowak, podstawowe pojęcia prawa i prawoznawstwa pdf, ebook hobbit, gospodarka cyfrowa, król edyp ebook, wojny plemników pdf, wyzwanie stoika ebook, leif babin, w drodze z maryją, kryminał dla młodzieży, dzieje narodu i państwa polskiego pdf, ads4books, quito objawienia, przyczyny konfliktów zbrojnych, czarna madonna, rok 1984 orwell, oskarżyciel whitney g, poradnik pillars of eternity, rzeźnik max czornyj, słownik psychologii…