ISBN

9788395317729: Wydawnictwo

Format

10.5: https://woblink.com/ebook/historia-jees-uck-wydanie-dwujezyczne-angielsko-polskie-jack-london-140567u

Cena:


Technika metamorficzna – więcej niż refleksologia – PDF

Autor: Aline Gruber-Keppler

Poznaj technikę metamorficzną

 Autorka opisuje sposób działania metody metamorficznej. Łączy ją z systemem czakr. który pomaga ujawnić i przekształcić wzorce życiowe. Jest ona subtelną formą pracy z ciałem. która wyłoniła się z refleksologii. Delikatny masaż wyznaczonych obszarów na stopach. dłoniach i głowie przynosi niesamowite efekty i znacznie poprawia kondycję na poziomie fizycznym. mentalnym i emocjonalnym.

 

Mogą z niej korzystać:

 – zdrowe dzieci. ponieważ metoda ta wspomaga ich rozwój. poprawia pamięć. usprawnia naukę i przyswajanie wiedzy.

– chore dzieci. szczególnie z autyzmem lub zespołem Downa. gdyż w wielu przypadkach udawało się częściowo zredukować objawy choroby.

– kobiety w

24.2: https://woblink.com/ebook/matcha-cudowna-herbata-snyder-mariza-lauren-clum-140723u

Cena: Lauren Clum


Import towarów – jak rozliczać VAT od towarów sprowadzanych spoza UE

Autor: Aneta Szwęch

Import jest rozumiany jako przywóz towarów z poza UE. Nie zawsze to oznacza dla polskiego podatnika obowiązek rozliczenia w kraju VAT od importu. Importer może być zobowiązany do rozliczania VAT od WNT. Także sposób rozliczenia VAT od importu nie jest jednolity. Podatnik może wybrać korzystniejsze rozliczenie w deklaracji. Warto to rozważyć. W publikacji zostały kompleksowo omówione zasady rozliczenia importu towarów. zarówno w deklaracji jak i w tradycyjny sposób. Znajdziemy również informację. kiedy odliczać VAT od importu. jak ustalać podstawę opodatkowania. czy rozliczać transakcje łańcuchowe. gdy towar jest sprowadzany spoza UE. Wyjaśnienia poparte są wzorami wniosków. przykładami oraz najnowszymi interpretacjami.

31.2: https://woblink.com/ebook/sprawozdanie-finansowe-w-firmie-praca-zbiorowa-141173u

Cena:


ISBN

9788381374453: Wydawnictwo

Format

31.2: https://woblink.com/ebook/firma-w-spadku-zarzad-sukcesyjny–141167u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/140925/epub

1:

:

Cena:king t.m. frazier pdf, zakazany mężczyzna pdf, vi keeland egomaniac pdf pl, koniec dekady, repetytorium leksykalne angielski, jądro dziwności, w pustyni iw puszczy audiobook pobierz, pieśń świętojańska o sobótce streszczenie, pracownia dobrych myśli pdf, kiedy twoja zlosc krzywdzi dziecko, kaczmarski mimochodem, błądzą wszyscy ale nie ja, bad boys girl 5, marcel moss nie odpisuj, alterglobaliści, kiedy łosie zrzucają poroże, tomasz gabiś, kognitywno-komunikacyjna teoria przekładu, psychologia akademicka tom 1 pdf, normy laboratoryjne pdf, obunóż, smocza straż 4, moszyński kultura ludowa słowian pdf, radio swoboda…