Siedem cudów

Autor: Agata Przybyłek

Nadchodzi czas cudów. Tylko czy każdy może na nie liczyć? Ta książka to wyjątkowa opowieść o tym. co w życiu naprawdę ważne. Będzie chwilami lekko. a chwilami wzruszająco dokładnie tak. jak potrafi pisać tylko Agata Przybyłek!

Zostało siedem dni do świąt. lecz Monice daleko do świątecznego nastroju. Ciągle wpada na byłego chłopaka. dlatego marzy. by już pojechać do rodzinnego domu. Jednak tam. mimo aromatu pieczonych już przez mamę pierników. nikomu nie udziela się radosna atmosfera. Tata Moniki stracił pracę. ale nie chce nikomu o tym powiedzieć. A brat niefortunnie myli datę urodzin swojej ukochanej z urodzinami dawnej partnerki. co stawia pod znakiem zapytania skrzętnie planowane zaręczyny. Co jeszcze może pójść nie tak?

Czy bohaterowie mogą liczyć na to. że ich problemy znikną

29.9: https://woblink.com/ebook/uwierz-w-milosc-calineczko-natalia-sonska-137442u

Cena:


Rynek książki w Polsce 2017. Poligrafia i Papier

Autor: Tomasz Graczyk

Tom Poligrafia i Papier – tom poświęcony rynkowi drukarń dziełowych oraz rynkowi papierów graficznych przeznaczonych do druku książek.

Spis treści:

Poligrafia

1. Drukarnie dziełowe. Offset i cyfra – walka o rynek (Piotr Dobrołęcki)

2. Rewolucja w poligrafii (Włodzimierz Wisła)

3. Książka w Polsce Ludowej 1945-1989 (Włodzimierz Wisła)

4. Kryteria oceny drukarni w PRL do 1989 roku i RP

po 1990 roku (Włodzimierz Wisła)

5. Dzieje polskiej poligrafii na przykładzie drukarni Dom Słowa

Polskiego (Włodzimierz Wisła)

6. Ranking drukarni dziełowych „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI” za 2017 rok (Ewa Tenderenda-Ożóg)

7. Drukarnie dziełowe w Polsce (Piotr Dobrołęcki i Daria Dobrołęcka)

<

1:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/141193/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788363879945: Wydawnictwo

Format

1:

Cena:


Trener w rolach głównych

Autor: Rafał Żak

Praca trenera nie zaczyna się z wejściem na salę szkoleniową i nie kończy po rozejściu się uczestników. Obejmuje także wiele aktywności odbywających się poza miejscem szkolenia. Justyna Matras i Rafał Żak. doświadczeni trenerzy biznesu. prezentują kompleksowy podręcznik pracy trenera. którego role i zadania opisują według autorskiego modelu ról. Czytelnik dowie się z tej książki. jak powinien pracować trener jako:

• PROJEKTANT

Jak na podstawie diagnozy potrzeb formułować cele rozwojowe? Jak projektować ustrukturyzowane sesje szkoleniowe skutecznie wspierające realizację celów szkoleniowych i celów służebnych? Jak projektować autorskie narzędzia precyzyjnie dostosowane do potrzeb grupy i organizacji?

• TRENER

24.99: https://woblink.com/ebook/bogowie-i-herosi-joanna-zareba-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-marcin-fabijanski-miroslawa-szymanska-tomasz-zajbt-anita-rejch-grzegorz-sobczak-138205u

Cena:


ISBN

9788301203290: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/nowe-media-w-komunikacji-marketingowej-na-rynku-miedzynarodowym-malgorzata-bartosik-purgat-139414u

Cena:alberto angela, halliday podstawy fizyki pdf, george rr martin ogień i krew, minuta kątowa moa, inventor professional, pedagogika herbarta, bentyn, danuta mylek, syn wespazjana, doktor murek, zranione uczucia, ciało w kulturze, małgorzata czermińska, obóz sanacyjny, koronka wyzwolenia, rynkowy system finansowy, złączeni nienawiścią doci…