ISBN

9788366013032: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/mainstream-miroslaw-smigielski-miroslav-pech-124205u

Cena:


Komisarz Gordon. Jeszcze jedna sprawa

Autor: Ulf Nilsson

Bestsellerowa szwedzka saga kryminalna dla najmłodszych czytelników

W przytulnym leśnym komisariacie wiele się zmieniło. Teraz to mała myszka Paddy dowodzi. bo stary komisarz Gordon korzysta z urlopu – siedzi w chatce nad strumykiem. dużo śpi i jeszcze więcej rozmyśla o swoim życiu na wiecznej policyjnej służbie. Wakacje byłyby idealne. gdyby nie to. że dochodzi do niego coraz więcej pochlebnych opinii na temat Paddy. Na początku cieszyło go. że nauczył ją tak dobrze policyjnego fachu. ale teraz robi się zazdrosny i marzy mu się chociaż jeszcze jedna kryminalna sprawa. którą bohatersko rozwiąże przed emeryturą…

Paddy. na którą spada cała policyjna praca wprawdzie nie narzeka. ale zaczyna jej brakować towarzystwa komisarza. W końcu. co dwie policyjne głowy to nie jedna… I jak na złość. w ich leśnym rewirze dużo się dzieje. Nie dość. że ktoś hałasuje w nocy pod komisariatem. to w dodatku zaginęło dwoje zwierzęcych dzieci! To najgorsze. co mogło się zdarzyć. Najstraszniejsze. Sprawa jest naprawdę skomplikowana. więc Paddy rusza przepytywać wszystkich potencjalnych podejrzanych…

Czy uda się odnaleźć dzieci? Czy ta sprawa może mieć szczęśliwy finał?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 23


Bohaterowie. hochsztaplerzy. opisywacze.

Autor: Dariusz Libionka

Polacy nie mieli i nie mają monopolu na zniekształcanie historii ŻZW ani na konfabulacje. Między 1980 a 1999 r. ukazały w języku angielskim się trzy wspomnienia. których autorzy przyznawali się do członkostwa w jego szeregach. Nastąpiło to naturalnie w okresie. gdy mit „bractwa pierścienia” był na trwałe osadzony w literaturze historycznej. Nazwisk tych autorów nie znali Chaim i Chaja Lazarowie. którzy pracowicie gromadzili bazę danych dotyczącą ŻZW. żadne z nich nie pojawiło się na liście ocalałych członków ŻZW. opublikowanej w 1993 r. przez Chaję Lazar. Wszelako w dwóch przypadkach Lazarowie entuzjastycznie przyjęli cudowne odnalezienie nowych świadków i uczestników wydarzeń. zwłaszcza że ich opowieści przydawały wiarygodności ich własnych narrac

:

Cena:


ISBN

9788379768844: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/golden-hill-spufford-francis-123172u

Cena:wirusologia lekarska, świętoszek tartuffe, epistemologia definicja, historia i wos powtórzenie do egzaminu gimnazjalnego, marek gruszczyński, książki kryminalne, epoki literackie matura pdf, conflict of nations poradnik, jarosław kaczyński portret, królewsko obdarowany, książka przychodów i rozchodów pdf, drzwi percepcji pdf, hiszpański 1000 słów, jak podrywać dziewczyny, czerń sobczak, rozpad zsrr przyczyny…