Straszna książka

Autor: Adam Szustak

Straszna książka… najstraszniejsze wizje. proroctwa. sny. symbole. apokalipsa – od wieków intrygują miliony ludzi na świecie. wierzących w Boga i niewierzących. Interpretacji są miliardy. Prawda jest tylko jedna.

„Straszna książka”. najnowsza propozycja popularnego duszpasterza. twórcy kanału Langusta na Palmie. ojca Adama Szustaka. dominikanina. jest próbą dotarcia do Prawdy. która może zmieniać ludzkie serca. Do współpracy zaprasza po raz pierwszy znakomitego biblistę. ks. Marcina Kowalskiego. Ich dialog i polemika na temat spraw ostatecznych nie pozwoli Ci się oderwać od lektury. Każdego dnia będziesz chciał wracać do źródła. które pomaga przetrwać walkę o życie.

Straszna książka powstała na podstawie “Strasznych rekolekcji” realizowanych wspólnie ze Stacją7. 

29.9: https://woblink.com/ebook/potega-osobistego-uroku-brian-tracy-ron-arden-139442u

Cena: Ron Arden


ISBN

9788373779662: Wydawnictwo

Format

34.3: https://woblink.com/ebook/dawne-i-nowe-praktyki-duchowe-energetyczne-sposoby-na-wspolczesne-wyzwania-mildon-emma-139894u

Cena:


LĘK – jak ostatecznie uwolnić się od niego

Autor: Sokołowska Kazimiera

To tylko strach czy już nerwica lękowa?

Wielu z nas odczuwa różne lęki i obawy. Niektórzy boją się ludzi lub pewnych miejsc. innych przeraża latanie samolotem. a jeszcze inni odczuwają lęk przed wizytą u dentysty. Ważne jest. by strach który nas dopada nie zawładnął nami. Pomocne w tym będą porady z niniejszej książki. 

Proste sposoby na uwolnienie się od lęku 

Znajdziesz tu wiele porad i wskazówek oraz pomocnych medytacji i afirmacji. uwalniających od negatywnych uczuć i emocji. Ponadto nauczysz się kontrolować myśli i zachowania. by móc błyskawicznie reagować. gdy zaczną one zmierzać w niewłaściwym kierunku. Odnajdziesz bezpieczną drogę i uzdrowisz duszę. odzyskując przy tym zaufanie i wiarę w siebie. co pozwoli Ci na kontakt z intu

24: https://woblink.com/ebook/to-co-wazne-weronika-zymelka-140740u

Cena:


Tyson. Żelazna ambicja

Autor: Mike Tyson

Nowe oblicze Bestii! Mike Tyson powraca z nową książką!

Duet Mike Tyson i Larry Sloman powraca!

„Właśnie patrzymy na przyszłego mistrza świata w wadze ciężkiej” – powiedział. kiedy po raz pierwszy ujrzał go na ringu. Mike Tyson miał zaledwie 13 lat. za sobą rozboje. włamania i kradzieże. Gdyby nie on. podzieliłby los kolegów z Brooklynu. którzy ginęli w młodym wieku lub na długie lata trafiali za kraty.

Cus D’Amato odmienił życie Mike’a. Zakradał się w nocy do jego pokoju i szeptał. że zostanie mistrzem. Stosował hipnozę. przekonywał. że nie ma lepszego od Tysona. a przed walką mówił: „Chciałbym. żebyś połamał mu żebra”. Wszystko po to. by zaszczepić w Mike’u gen czempiona. I stworzyć Bestię. która będzie siała postrach wśród rywali. jeszcze

30: https://woblink.com/ebook/ziemia-jalowa-magdalena-okraska-138568u

Cena:


Emil. kanarek i rudy pies

Autor: Marta Krajewska

Dla tych. które dopiero poznają znaczenie słowa „przyjaźń”.

Dla tych. które ciągle słyszą. że powinny się bawić z młodszym rodzeństwem. a nie tylko z kolegami.

Dla tych. które denerwuje młodsze rodzeństwo kolegów.

Dla tych. które same są młodszym rodzeństwem.

I przede wszystkim dla tych. które dorastały w czasach. gdy w telewizji były tylko dwa kanały. mamy wołały nas przez okno na obiad. a jeśli chciało się z kimś pogadać. trzeba było się z nim spotkać.

Wydawnictwo: Genius Creations

Cena: 24.99


Medycyna czakralna. Techniki samoleczenia duszy i ciała

Autor: Alcantara Margarita

Skorzystaj z wiedzy doświadczonej terapeutki

 

Autorka zajmuje się najczęstszymi dolegliwościami. jakich doświadczają dziś ludzie. Z powodzeniem nauczyła swoich klientów wielu różnych technik uzdrawiania w celu usuwania blokad energetycznych i równoważenia ich czakr. Teraz dzieli się zdobytym doświadczeniem w swojej bestsellerowej książce.

 

Sprawdź. jak może pomóc Ci:

 

  • Trzyczęściowy program uzdrawiania czakr pozwalający zidentyfikować dolegliwości. odkryć dotyczące ich czakry i wybrać najskuteczniejsze techniki uzdrawiania centrów energetycznych.
  • Szeroki wybór metod terapeutycznych. w tym medytacje i wizualizacje. olejki eteryczne. joga. kryształy. pożywienie i dieta. zmiany behawioralne i wiele innych.
  • 29.2: https://woblink.com/ebook/detoks-umyslu-jak-przebaczyc-sobie-i-innym-pozbyc-sie-negatywnych-emocji-i-zyc-pelnia-zycia-jewsiejewa-tatiana-139905u

    Cena:    god of war 3 kronos, elsberg blackout, koniasz, barbara rybałtowska saga, tajemnica tajemnic, egzaminy gimnazjalne pdf, nowe wychowanie, orędzie gietrzwałdzkie, onfray, ody, ćwiczenia ortograficzne klasa 2, krystyna mirek jabłoniowy sad, chyłka tom 8, nie boska komedia audiobook, leszek bielecki, gleby bielicoziemne, kupisiewicz dydaktyka ogólna pdf, jojo moyes pdf, społeczna odpowiedzialność biznesu pdf, blokersi, remonstracja, burrows annie, chłopi reymont pdf…