ISBN

9788301200169: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/milenialsi-zarzadzaja-chip-espinoza-joel-schwarzbart-135566u

Cena: Joel Schwarzbart


ISBN

9788394474744: Wydawnictwo

Format

45: https://woblink.com/ebook/listy-marina-cwietajewa-rainer-maria-rilke-boris-pasternak-rainer-maria-rilke-borys-pasternak-cwietajewa-marina-jacek-chmielewski-135630u

Cena: 299


The Strange Case of Dr. Jekyll and Mr. Hyde

Autor: Robert Louis Stevenson

Język angielski

Poziom B2-C1

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

CZYTAJ – SŁUCHAJ – ĆWICZ

CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści Strange Case of Dr. Jekyll and Mr. Hyde przyswajasz nowe słówka. uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi. że nie będziesz mógł się oderwać od lektury. co zapewni regularność nauki.

Czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki angielskiego.

SŁUCHAJ – pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu <

:

Cena:katarynka tematy wypracowań, robert kłosowicz, onet mobi, tetmajer hymn do nirwany, księżyc jest kobietą, adriana sajur, kolko sie panu urwało pdf, przyjdzie mordor i nas zje, kuzynki pilipiuk, metodologia badań psychologicznych, psychologia polityczna, mikołajek lektura do czytania online, sprawa grzegorza przemyka, poradnik tokarza pdf, ebooki do pobrania, lodowa pani…