Trzy kluczowe cechy idealnego członka zespołu.

Autor: Patrick Lencioni

W swojej klasycznej książce zatytułowanej Pięć dysfunkcji pracy zespołowej Patrick Lencioni przedstawił przełomowe rozwiązanie problemu zachowań szkodliwych dla funkcjonowania grupy. Teraz postanowił zaś zająć się jednostką i omówić trzy najważniejsze cechy idealnego gracza zespołowego.

Trzy kluczowe cechy idealnego członka zespołu to opowieść. której bohaterem jest Jeff Shanley. lider podejmujący rozpaczliwą próbę odbudowy firmy swojego wuja na gruncie wartości związanych z pracą zespołową. Musi w tym celu zdefiniować najważniejsze cechy prawdziwego gracza zespołowego. a następnie na ich podstawie stworzyć odpowiednią kulturę rekrutacji i rozwoju firmy.

Opierając się na tej opowieści. Lencioni kreśli przekonujący model. który staje się jednocze

29.9: https://woblink.com/ebook/time-for-change-niemozliwe-nie-istnieje-artur-wikiera-30352u

Cena:


ISBN

9788379492138: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/wladcy-nocy-zlodzieje-snow-eugeniusz-debski-31145u

Cena:


Życie zaczyna się w piątek

Autor: Ioana Pârvulescu

Rok 1897. Na polach pod Bukaresztem znaleziony zostaje nieprzytomny mężczyzna. Nie wiadomo kim jest. ani skąd pochodzi. Może to oszust albo przestępca uciekający przed pościgiem? A może pacjent szpitala psychiatrycznego? Z czasem nieznajomy gromadzi wokół siebie całkiem sporą grupę ludzi. wśród których jest znany lekarz i jego córka. policjant. 8-letni goniec przemierzający stolicę z paczkami i listami oraz dziennikarze.

Akcja tej na poły kryminalnej powieści rozgrywa się w ciągu zaledwie 13 dni: od piątku 19 grudnia do końca 1897 roku. Dzięki niezwykle żywo odmalowanym obrazom atmosfera Bukaresztu końca XIX wieku odtworzona jest niczym w filmie. Czytelnik może ją poczuć razem z bohaterem. który przeniósł się w czasie z XXI wieku.

A może to wszystko tylko mi

47: https://woblink.com/ebook/zabytkowa-architektura-gdanska-w-latach-1945-1951-marcin-gawlicki-31121u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/30338/epub

1:

:

Cena:


Umlauty

Autor: Tomasz Pietrzak

Nagroda Literacka NIKE 2015 (nominacja)

‚Umlauty’ to graficzne znaki dźwięków. które są polszczyźnie obce – zarówno dźwięki. jak i znaki. A jednak można je było odnaleźć w niejednym nazwisku na terenach współczesnej Polski. zanim postanowiono się ich z jakichś powodów („za Rusa”. bo „całą zimę ukrywali się w kartoflach”) pozbyć. odrzucić. usunąć. Tomasz Pietrzak. autor wcześniejszych tomów ‚Stany skupienia’ (2008) oraz ‚Rekordy’ (2012). sięga po ten diakrytyczny drobiazg. by przypomnieć. że dzisiejsza pozorna homogeniczność tożsamości polskiej jest efektem niwelacji różnic. wymuszonego zapominania. które jednakowoż nie jest w stanie osiągnąć pełni niepamięci.

Wydawnictwo: Forma

Cena: 18.75maria wójtowicz, ajahn brahn, etyka w polityce, wszystko zależy od przyimka pdf, opracowanie ania z zielonego wzgórza, portret szlachcica, szachinszach pdf, poradnik fotograficzny pdf, serce diabła meghan march pdf, status pracownika samorządowego, histerie rodzinne, oblivion poradnik pdf, medaliony nałkowskiej, gretl pobierz za darmo po polsku, szejkowie arabscy, apartament w paryżu pdf…